Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás pontosan hogyan,...

Hozzátáplálás pontosan hogyan, miként? Részletesen leirnatok ki hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
6 hónapos anyatejes a babám! az erdemelne ki hogy csinálta? pl először gyumik, aztán gyumi helyett főzelek majd ha már az is ment akkor gyumi és gőzelek? nagYon tanácstalan vagyok...:/
2013. júl. 25. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Almával kezdtem nála, először csak a levét adtam 1-2 kávéskanállal. Következő nap egy kicsit többet, majd a lereszelt gyümölcs következett. Nem nagyon ette egyébként, két kanálnál többet nem tudtam neki adni :) olyan édesen fintorog rá még most is! :D Utána próbálkoztam az üveges bébikajákkal, szilva, őszibarack stb. Azokkal megette, igaz csak két nap alatt egy üveggel. Majd visszatértem a rendes gyümölcshöz: sárgabarack, őszibarack, kopaszbarack, és alma. Már megeszi őket szépen, de étkezés még mindig nem tudunk kiváltani, kell rásegítés, ezért még kap ilyenkor pépet. Kb másfél hónapja csináljuk, itt tartunk félévesen! Lassan elkezdünk főzelékezni, zöldségezni..
2013. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!