Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik már átestek rajta!...

Akik már átestek rajta! Szerintetek ez szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
Kisfiam (10 hós) egy-két hete nem hajlandó az ágyában aludni. Ha beteszem is,ahogy felébred,sírni kezd,feláll,keres. Ilyenkor leteszem a mi ágyunkba és alszik tovább. Hétközben csak ketten vagyunk,van elég helye forgolódni,de éjszaka is többször felkel,odagurul hozzám,vagy csak sír,amíg rá nem teszem a kezem és nem simogatom. Látszólag elmélyülten játszik,nagyon matat,tapasztal,amíg ott ülök vele,addig rám se hederít,amint odaosonok a sz.géphez már jön és húzkodja a pólóm. Egyedül kimászik a szobából,megy-megy,néha hátranéz,hogy én követem-e,ennyi. Ilyenkor érdekes,hogy nem sír,szóval nem tudom,hogy mi lehet ez. Szerintetek?
2013. júl. 25. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű az, bár én annyira utálom ezt a megnevezést. Majd elmúlik. A mamahiány néha jön, van pár napig, hétig, aztán elmúlik.

Az én 1,5 évesem baromi jól elvan a családból bárkivel, de ha engem meglát, csak hozzám akar jönni.

2013. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hós, és most kezdte azt csinálni, hogy ha nem lát, sír. Ez részben azért lehet, mert múlt hétvégén 3 napot sülve főve együtt voltunk, és hozzászokott szerintem. Nem baj, elmúlik nekik, aztán még visszasírjuk. :)
2013. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!