Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ciki pár hónapos babát...

Nem ciki pár hónapos babát egy pelenkában kivinni az utcára?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha kánikula van, akkor nem ciki. Már miért lenne az?
2013. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

nagy melegben nem az

vagy jobb ha izzad szenved szegény gyerek?

2013. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem mindig azt mondta a védőnőm, hogy a ygerekre 6 éves koráig 1 réteggel több kell, mint a felnőttre.

Én 40 fokba (bár lehet egyedül vagyok aproblémámmal) még a húst is levakarnám magamról, nem hogy a bőröm.

Gondolom, a gyerekem sincs másképp a 200 fokban .. ha pedig ciki, akkor is, kit érdekel?!

Kihívják a gyámügyet vagy mi?!


Istenem, néha ezek a csip-csup "problémák". Miért kell azt nézni, hogy más mit és hogy csinál?!

Emberek! Foglalkozzatok már magatokkal és a családotokkal!

2013. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert van aki azt mondja, hogy az romás.
2013. júl. 25. 14:59
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem ciki, de én sem megyek ki bugyiban az utcára.


A babakocsiban ülve/fekve amúgy is jobban esne neki, ha lenne rajta egy pici vékony trikócska vagy pólócska.


Én soha nem vittem ki a gyerekeimet az utcára egy szál pelusban.

2013. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, itt nem a cikiségről van szó, hanem arról, de a saját példámat mondom, az enyéim a legnagyobb kánikulában képesek voltak huzatot kapni az utcán, mert azért a nagy hőségben sincs ám teljes szélcsend.Vagy ha forgalom felé vizsed, az autók is tudnak ám szelet csapni.Én nagyon vékony leheletnyi nagyságú trikót - ujjatlant - de nem túlzás a lenvászon hátulgombolós rövidujjas ingecske se, hidd el, a legjobb anyaga van kánikulában és ici-pici vékony sortot, mert a pelenka ugyebár szétnyílhat és akár szivároghat is.
2013. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

*viszed

Miért lenne romás???De ha az is??Nem akarok személyeskedni, de a romák legalább mindig arra adnak, ami jó a GYEREKNEK, ahogy jól érzi magát, nem arra mit mond a védőnő, a szomszéd meg a barátnő.

2013. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ordít ha rá adok valamit. Mit tegyek?
2013. júl. 25. 15:05
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki,de én már csak a leégés(nap általi) miatt sem vinném ki abban.Sőt itthon sincs csak pelusban,mert izzad mint a fene és minden szösz rátapad.Éjjel viszont pelusba alszik.
2013. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A romák meztelenül is kiteszik a gyereket az utcára, még pelenkát sem adnak rá.

Egyébként nem ciki, miért lenne az.

Ha a 2 éves kislányommal strandolok, akkor csak úszópelenka van rajta, külön fürdőruhát nem adok rá, most akkor az baj?

2013. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!