Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós kislányunk 7 hós kora...

8,5 hós kislányunk 7 hós kora óta feláll kapaszkodva. Pár napja már egy kézzel kapaszkodik. Mennyi idő míg abszolút megáll egyedül? Általában mi a tendencia?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinél más és más, de érdekelne, hogy kb. mikor fog egyedül, kapaszkodás nélkül megállni. Most még eldől, vagy lehuppan, ha elengedi amibe kapaszkodik.
2013. júl. 25. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyanígy kezdte, kb 9-9,5 hósan már egyedül állt, aztán 10 hós volt, mikor vettem neki egy kis bébitaxit, amit ő tologatott (volt egy kis műanyag kapaszkodója hátul). Nem az, amibe beleültetik, mert az tök káros és veszélyes! Tologatta pár napig, aztán egyszer csak elengedte, és elindult egyedül. Tudom, úgy terveztem, majd 1 évesen veszek neki cipőt, de el kellett rohannom egy szandálért. Utána nem volt megállás:)
2013. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányom is 7 hósan állt fel anno. Ülni nem tudott csak 9!! hónaposan, előtte egy kézzel kapaszkodott ülve és a másikkal játszott. 10 hónaposan állt meg egyedül.
2013. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést :)

Az én fiam is 7hónaposan állt fel most 8,5hónapos áll egy kézzel kapaszkodva stabilan az elmúlt 2hétben próbálkozik az önálló allassal de persze másodpercek alatt eldől összeesik


Én is nagyon kíváncsi vagyok mikor áll meg önállóan

2013. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kislányunk a héten ült fel először egyedül. Eddig nem is próbálkozott, mert szinte egész nap csak állt. :) Aztán egyszer csak 4kézláb helyzetből hátra tolatott a kis popóval és szép egyenesen felült.

Vettem neki egy Fisher price tanuló asztalkát, imádja. Egész nap ott áll, és zenél. Azóta próbálkozik az egy kezes kapaszkodással, ami már nagyon szépen megy neki. Szerencsére kevesebbet is esik mostmár. Korábban iszonyat sokat koppant szegénykém feje.

Köszönöm a válaszokat, akkor én is nézek valami tologatós játékot. Mondjuk Ő a gurulós ruhaszárítónál szokott álldogálni, ami szépen gurul előtt és Ő lépeget. :)

2013. júl. 25. 21:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Első! Linkelném nekem egy olyan bébitaxit kérlek, ami nektek volt? Köszönöm! :)
2013. júl. 25. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
hihi. mintha én tettem volna fel... :) a kislányomat ma is figyeltem hogy már szinte mindenhol feláll és egy kézzel el is engedi amibe kapaszkodik de csak néz a nagy szemeivel aztán lehuppan és robog tovább (mászik ezerrel)
2013. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ilyet találtam: [link]

A miénk jóval egyszerűbb és olcsóbb volt, a lényeg a kapaszkodó hátul, nálunk sokáig favorit volt. A fiam is imádta.

2013. júl. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!