Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolci és környéki anyukák,...

Miskolci és környéki anyukák, ti meg vagytok elégedve a magyei kórház gyermek rendelőivel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem!

Fejlesztésre szorulna egy-két rendelő és egy két orvos is... :-(

A várakozási idő is katasztrófa és a GYEK-be is elég lepusztult minden.

2013. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, borzalmas, a város szégyene!

Zsúfolt és ami a legborzasztóbb az a mosdók állapota. Undorító oda bemenni, nem tudom, hogy engedhetik meg maguknak, hogy pont a gyermekrészlegen legyenek ennyire lepukkantak a mosdók.

2013. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Undorító ahogy kinéz az egész, és az orvosok is nagyon gyengék...
2013. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a kinézet az tényleg nagyon gáz! De én az ellátással sem vagyok elégedett! Most pl a gasztros vérvétel eredményért küzdők! 1 hónapja heti egy nap lehet telefonon érdeklődni,és volt,hogy 10 percig tartottam a telefont de nem volt hajlandó a dokineni beszélni velem! Aztán beküldtem a nagyszülőket nekik azt mondták még nincs eredmény,mikor előző héten már megvolt mert mondták telefonon hogy megvan! Aztán bement anyu is mikor arra volt dolga neki meg azt mondta a drága aszisztens,hogy kiküldték levélben,(mikor ilyen meg sosem volt) de kiadni nem tudják mert nincs ott a doki nő! Hát én már teljesen föl vagyok háborodva! Tiszta gáz!!!
2013. júl. 26. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!