Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt allergiás babák...

Vannak itt allergiás babák anyukái?

Figyelt kérdés

Legyetek szíves segítsetek.

Ma voltunk orvoshoz,és ő minden kérdésemre húzta a vállát.Nem sokat segített.Van jó orvosunk is,de ő szabin van,és nem tudjuk elérni.

11 hónapos a kisfiam,és mindent szépen evett,és eddig nem volt problémánk.Most viszont jön a foga,és a kanalasból csak a kekszet összetörve volt hajlandó elfogadni,meg hozzá a tápszert.Aztán volt az,hogy kiütéses lett ezt abba hagytuk,és én készítettem neki ételeket.Tehát csak azt ette,illetve baba krém túrót,és banánt.A kiütés megint jelentkezett.Azt is abba hagytuk,és csak házit kapott,és a tápszert,de nem megyen lefelé,sőt még több van.Na most még annyit,hogy a tápszerből eddig csak kétszer evett,de most valami miatt éjjel is kérte,így volt olyan,hogy napi4-5 alkalommal fogyasztott belőle.Az én gyanúm az,hogy a tápszertől vannak a kiütések,de hogyan derítsem ezt ki?Bocsánat,hogy hosszan fogalmaztam,és előre is köszönöm a segítséget.


2013. júl. 25. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár napig nem adod neki azt a fajta tápszert. Vegyél helyette masik fajtát
2013. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a tápszer, de az is lehet a hogy a kekszben lévő tojásra.Az több napig is pöttyöz.Érdemes lenne minden bolti cuccot is elhagyni.Más tünet nincs,láz, kakigond?
2013. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm,hogy válaszoltatok.Láza volt egyszer,de az lehetett a fogzástól is.Az a helyzet,hogy a keksz abba hagyása után két héttel később újra ki pöttyöződött,először én is arra gondoltam.Ami a bolti cucokat illeti mindent abba hagytunk.Már csak a tápszert kapja,de ma azt is lecseréltem.Most várok pár napot,majd mindent újra kezdünk.Föl írtam miket evett,és sorba fogom próbálni mindent.Az az igazság,hogy egy 11 hós babánál már elég nehéz kitalálni.
2013. júl. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!