Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babámnak adhatom a...

Egy éves babámnak adhatom a túró rudit csokistól?

Figyelt kérdés

Eddig csoki nélkül adtam neki,de gondoltam már megeheti ezt a kis csokit,ami rajta van. Ti mikor adtátok csokival?

Amúgy nem eszik csokit, édességet... Köszönöm.



2013. júl. 26. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Én is előtte csoki nélkül adtam, és olyan 1 éves kortól adom csokival.
2013. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, biztos szeretni fogja. :)
2013. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki persze ! :) Enyém madártejeset kapott 9,5hósan.Bár csak mert magamnak megvettem,de rájöttem nem ehetek tejterméket foghúzás miatt.De szerette.Sima csokisat nem szereti viszont.
2013. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Miért akarsz egy egyévesnek ilyesmit adni? Mi haszna van? Mit profitál belőle? Nincs rá szüksége, tele van cukorral, csak megterheli a szervezetét. Mivel jóformán mindenben van cukor, még a szalámikban is, oda kell figyelni, h az ő ételeikben minél kevesebb legyen. A túrórudi még nekem is nagyon édes, nem is eszem és a babának se adnám. De te tudod, a te gyereked.
2013. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatsz neki nem lesz semmi gond sok anyuka ráparázik a dolgokra sok benne a cukor stb.de persze mindenki maga tudja,hogy mit ad a gyermekének!egy kis bűnözés a gyerekeknek is jár:)))
2013. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Milagros ***** válasza:
En is csokival adom miota betoltotte 2-an az 1 evet. En mondjuk etcsokisat veszek neki. Ugyan mar, azert mert megeszik neha egy rudit, mi baja lesz?! ertem hogy mit mondasz, van is igazad nem keves! En pl nyirfacukorral edesitek neki Ha muszaj valamit. De azert egy kis turorudival csak lehet bunozni :P
2013. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!