Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beparáztam! Anyukák, veletek...

Beparáztam! Anyukák, veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés
babám nyöszörgött éjjel, félálomba kerültem, és gondoltam még nem kelek fel, hátha abbahagyja . de csak nyöszörgött ,nem hangosan, csak adott ki hangokat. fel akartam állni, de már nem ment, mintha olyan gyenge lennék, h. nem bírok, vagy mintha legalább 200 kiló lennék és azért nem megy. többször is próbálkoztam, majd hallottam, h. a nyöszörgés mozog, tehát valaki kiemelte a babát a kiságyból. kiáltani akartam, de nem tudtam. majd megint hallottam, h. vissza mozog a baba hangja a kiságyba, s kis idő után fel tudtam állni. a baba aludt . ugye álom volt csak?

2013. júl. 26. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi van? Mit hablatyolsz?
2013. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez rémálomnak tűnik.
2013. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván csak álmodtál.
2013. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Álmodtál! De most erre milyen választ vársz?!
2013. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem álmodtad. Álmomban én sem bírok futni, mert olyan nehezek a lábaim :) Esetleg a párod/nagy gyermeked vagy valaki a háztartásból nem mehetett oda a babához? És ezt összeálmodtad az ólomlábakkal :)
2013. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerinted valaki kivette a babàdat? Nagyon elaludtàl, lehet kicsit kimerült vagy...

Àlmodtam màr hogy nem bírok felkelni, sőt olyan is törtènt hogy nem èn vettem fel a babukàm..(fèrjem)...

2013. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Amikor kicsi volt a fiam, és éjjel is szopizott, odafektettem magam mellé az ágyba. Szopizás közben előfordult, hogy a kimerültségtől már nem tudtam ébren maradni. Nem is mertem együtt aludni vele, a szopi után ment vissza az ágyába. Viszont elég gyakran arra riadtam fel, hogy álmomban ráfeküdtem, mert elaludtam, és nem vittem vissza. Az álom annyira keveredett már néha a valósággal, hogy felriadtam, és kerestem a fiamat, akiről azt hittem, hogy még ott van. Szóval szerintem te is kimerült lehetsz. Ezeket én is csak álmodtam, mert azért még félálomban is mindig rendesen elláttam a fiamat. Szerintem pelust is cseréltem úgy hogy később nem emlékeztem rá. Jó hogy már vége ennek az időszaknak! Kitartást neked is! :)
2013. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

fáradtnak nem igazán érzem magam. tök valóságos volt. feltettem a kérdést az ezotériában is, ott az egyik válaszoló azt mondta alvásparalízis. utána olvastam, eléggé passzol a helyzetre.

köszi a válaszokat!

2013. júl. 26. 15:59
 9/11 A kérdező kommentje:
ilyen babára fordulós nálunk is volt. fordultam álmomban és a férjem kiáltott fel, h. úristen a gyerek. csak a gyerek nem volt ott :)
2013. júl. 26. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is dettó mint a 7-es válaszoló. Én még a férjemet is szoktam kaparászni mái napig is. És van , hogy felülök és keresem a gyereket, mert ugy altattam, hogy ott volt köztünk. És azt hittem, hogy ott maradt. nagyon gáz tudok lenni néha én is.
2013. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!