Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba húslevest eszik...

Ha egy baba húslevest eszik és parizelt nem lesz tőle baja? 6 hónapos.

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 17:04
 1/7 eszo ***** válasza:

hát attól függ mikor kezdted hozzátáplálni..én még nem adnék a 7,5 hónaposomnak sem húslevest..

parízert meg még magamnak sem..műcuccccccc!!!

2013. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs agyonfűszerezve a húsleves, akkor az még elmegy, de csak ha 4 hónaposan elkezdted a hozzátáplálást. Inkább főzd meg a zöldségeket a húslevesben, majd miután kivetted, akkor fűszerezd be a levest. A zöldségeket összeturmixolhatod a leves levével. Persze fűszerezés előtt. Minimális sót esetleg tehetsz bele.

Parizert, más felvágottat, virslit 8 hónapos kortól leghamarabb.

2013. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én adom, hanem a szomszédom.
2013. júl. 26. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Húslevessel nincs gond,párizsi helyett inkább 90-100%os hús tartalmú felvágottat sonkát adnék.
2013. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
húslevest nyugodtan adhatsz neki nekem már 4,5hónapos korában evett húslevest,de parizert nem adnék neki azt még én sem eszem meg.
2013. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húslevest lehet,mert az nem túl fűszeres étel.Parizert max pár falattal kóstolni...De én is sajtot vagy csirkemell sonkát adok a majdnem 10hósomnak inkább.
2013. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Milagros ***** válasza:
A huslevest persze hogy adhatod!!!!! Mert ne adatna?? Nem ertek sok anyukat,na mindegy. Felvagottat meg ne.. azt tenyleg ne. Fozocskezni neki zoldseg csirkehussal, vagy krumplival, vagy csak zoldseg! Ezeket mar lehet siman!!
2013. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!