Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! 1 eves fiam mindenhov...

Anyukak! 1 eves fiam mindenhova veri a fejet "poenbol". Masnal volt ilyen?

Figyelt kérdés
ketsegbe vagyok esve, mert o ezt viccesnek tartja. falba, parkettaba, az en fejembe, terdembe veri a fejet. raszolok, de nevet. nem hisztibol csinalja.
2013. júl. 26. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan anyuka nem vagyok, de hagyd rá. Ne figyelj oda, ha csinálja (mármint, úgy figyelj oda, hogy ő ne lássa).


Eléggé valószínű, hogy az egész leginkább a figyelemfelhívás, és az, hogy tiltod, és rászólsz érte. Ha nem kap érte figyelmet, megunja, és abbahagyja.

2013. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom is ezt csinálja néha-néha, én is rászólok. Szerintem majd leszoknak róla.
2013. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta, de leszokott róla kb. 2-3 honap. Probáld elterelni a figyelmét, hátha sikerül.
2013. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az valt be hogy otthagytam ilyenkor. Mondtam hogy ez butasag es en nem figyelek ra nem jatszom vele ha ezt csinalja. Majd felkeltem es atmentem egy masik szobaba. Jott utannam ott is csinalta en meg tettem a dolgon mintha mi sem tortent volna. A 4ik napon mar eszebe se jutott.
2013. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 djudit ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, próbálgatja a testét. Én is felvettem, nehogy kárt tegyen magában, de szerintem, vannak már olyan okosak, hogy nem csinálják, ha fája nekik.
2013. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiam is ezt csinalta :)) Beverte a fejet direkt, majd odakapott a fejehez, jajgatott egyet, majd nevetett es ment tovabb :D nem foglalkoztam vele, kb 2 napig tartott ez a maniaja.
2013. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!