Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett már le babátok valahonnan?

Esett már le babátok valahonnan?

Figyelt kérdés
Mekkorát esett? Honnan? Mi lett utána? Volt vmi következménye?
2013. júl. 26. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A franciaágyunkról már többször is.

A következménye nagy sírás lett :))

2013. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
a babakocsiból kukacolt le. 3 hós volt. szörnyû büntudatom volt utána. semmi nem látszott rajta, és azt kell hogy mondjam, az esti fürdés utáni öltözésnél jobban szokott üvölteni.
2013. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Babakocsiból esett ki, és később ágyról is leesett. Csak nagy sírás volt, semmi baja nem lett.
2013. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

babakocsiból hogy tudott kiesni? nem kötitek be?


az enyémek csak ágyról estek le, nem nem volt vészes

2013. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
hason aludt a kocsiban a kertben, megébredt és cumikeresés közben lekukacolt.
2013. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A babamérlegről ami a komódon van (mellette van a villanykapcsoló, odanyúltam, addig megmutatta hogy már tud forogni), ma éppen a kanapéról (WC-n voltam, nyitott ajtónál, ő felmászott a kanapéra, felállt és hanyatt ráesett a porszívóra, én meg letolt gatyával rohantam hogy lett-e baja). Szerencsére semmi baja nem lett.
2013. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, ágyról, de mivel körbe volt pakolva ágyneművel és azzal együtt esett le a szőnyegre, semmi baja nem lett, még sírni sem sírt, csak meglepődött.
2013. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ágyról de csak sirt
2013. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy leesett. Azért cssk lehet mert aludt a mi ágyunkban én elmentem a wc-re mahd mikor nagy nyugodtan visszatèrtem a szobába a földön ült a telefonzsinorral.semmi sírás semmi nyom hogy leesett volna.asszem ott abban a pillanatban átestem egy enyhe szivrohamon. Ekior volt 7 honapos.ezen kívül szerencsére nem történt baj.
2013. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer a franciaágyról, mert ott aludt el, s olyat álmodott, hogy mászott, így csináltattunk a fr.ágy köré olyan karámot mint a kiságya körbe.1 hónap volt mire az asztalos kész lett, addig éjjel-nappal el sem mozdultam mellőle, mert féltem hogy megint leesik.ja, nem lett baja először, csak nagyon sírt, mert felébredt, aztán meg nevedgélt, de én rohantam vele az ügyeletre,mivel vékony szőnyeg(filc), volt amire esett.
2013. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!