Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok/gondolnátok egy...

Mit gondoltok/gondolnátok egy olyan anyukáról aki minden nap tölt fel face-re a gyerekéről képet? És olyanról aki ugyan ezt teszi csak a gyereket körülveszik a Fisheres játékok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha van rá ideje nemértem mit zavar!?
2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha zavar csak beállitom,hogy ne mutassa ő mit tölt föl! Ennyi nem foglalkozok vele!
2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az ő dolga,hogy mit tereget ki a "nagyvilágnak"..vannak ilyenek sokan.Nekem is van ilyen ismerősöm:)
2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Semmit mit gondoljak,én is szoktam nem mindennap de egy hónapban többször.Sok FP-s játék felesleges és több ezerrel drágább,mint más ugyanolyan de más márkájú termék,de aki szereti és erre akarja szórnia pénzét tegye Ő dolga.
2013. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

semmi különöset...én is gyakran töltök képet a lurkókról, de azért nem napi szinten mondjuk. sok barátnőm messze lakik tőlünk, a keresztanyuka külföldön s mindig mondják h olyan jó igy legalább láthatják.

az h kinek milyen játékai vannak, kinek mire futja ha erre gondoltál, mert némi rosszallást érzek a kérdésedben-az engem nem hat meg. soha nem jutott eszembe, h valamilyen játékot odategyek a képre, de ha épp ott van egy "menőbb" FP játék, akkor sem tűik fel. szerintem rossz lelkületű az aki ilyeneken kiakad h ejj az xy-nak már megint milyen játékai vannak stb..:)

2013. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem használom a facebook-ot:) Van, de csak önreklámozó egyének posztjaival van tele.
2013. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekel a dolog. Ő gyereke, nem az enyém. Az pedig, hogy futja Fisher-játékokra, az meg az ő dolguk. Nekünk augusztusban jön a kislányunk, a fb-on rólam egy kismamakép sincs fenn, illetve egy ultrahangos fotót sem töltöttem fel. Nem azért, mert szégyellném a dolgot, vagy mert ne lennék büszke a kislányunk képeire, de kétlem, hogy a mi babavárásunk öröme másokat is olyan nagy mértékben érdekelne, mint minket. :)
2013. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Sz.arok rá.

Aki zavar, azt letiltom, meghagyom ismerősnek, de nem látom, hogy miket posztolgat.

Sok gyerekest letiltottam, mert idegesítettek.

2013. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Én azt nem értem, hogy ő tényleg azt gondolja, hogy valakit annyira érdekel napi szinten más gyereke, hogy erre kíváncsi legyen?
2013. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van ilyen ismerősöm és napi szinten 4-5 képet is feltölt. ugyanaz a ruha csak más póz....nem mondom hogy untat, de lazán áttekerek rajta mert ha havonta egyszer tesz ki egyet még oké, sőt ha tetszik be is lájkolom...de hogy minden nap jó párat????

az meg hogy FP játékokkal van fent? neki biztosan csak olyanjai vannak....jól tudjuk már azért használtan és elérhetőek ezek, tehát nem biztos hogy méregdrága újakat vett meg...én egyébként nem szeretem ha a képekről lerí: nézd mennyi pénzem van....de legalábbis úgy csinálok mintha lenne....

2013. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!