Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell csinálni egy 18hónapo...

Mit kell csinálni egy 18hónapos bárányhimlős gyerekkel?

Figyelt kérdés
fiamon rengeteg pötty van és elégé pattanás szerű kezd lenni. Tudom hogy néz ki mert mikor terhes voltam vele pont bárányhimlős lettem
2013. júl. 28. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltatok?
2013. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem mert ma vettük észre és még nem is vagyunk benne biztosak.
2013. júl. 28. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg holnap,hátha nem is az,egy felesleges utat megér.Nem melegkiütés?Nálunk az is nagyon durva tud lenni,volt aki el sem hitte,hogy a melegtől jött ki neki,annyira csúnya volt szegénynek,de hogy látom most megint jön elő neki,ebben a nagy melegben:(
2013. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendesen eszik iszik annyi hogy nagyon nyűgös egész nap aludna. Sok pötty néz ki hólyagosnak
2013. júl. 28. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Először telefonálni kell az orvosnak, ő elkülönített helyiségben fogja vizsgálni a fiadat csak úgy himlősen beséltálni nem szabad a rendelésre.
2013. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hós és mi is ma du megyünk dokihoz,mert ő is barisnak néz ki.Fél7 körül kelt ma és már alszik negyed9től,pedig 9-10től szokott csak.Dokihozz vidd el,szerintem ad leszárító kenőcsöt majd és annyi.Lányom se vakaródzik,nem is lázas eddig még.Neki tegnap haj alatt volt 2 és mellkason 2 pötty,mára fején lett még 1 haj alatt meg még 2 mellkason.
2013. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!