Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vesztek strandcuccot 1,5...

Hol vesztek strandcuccot 1,5 éves babátoknak?

Figyelt kérdés

Úszógumit vagy karúszót szeretnék venni, de mindenhol csak 3-6 éveseknek valót találok.

Köszönöm


2013. júl. 28. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100 Ft-os bolt,Tesco,vaterán is láttam sokat,vagy egyéb helyeken a neten ha beütöd,kidob egy csomó lehetőséget ahol tudsz rendelni,ha máshol nem kapsz. :)
2013. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
100%

[link]


Mi ilyet használunk, ezt a strandon vettük neki. Csak ajánlani tudom!


A karúszóhoz még ők kicsik, nem tudja fenntartani őket, arról inkább lebeszéllek. Csak úgy ajánlom, ha jártok babaúszásra, nekünk ott tanították őt vele... de nem kifejezetten szereti, hamar elfárad benne.

2013. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. ilyesmire gondoltam. Köszönöm.

1, ezeken a helyeken néztem, de mindenhol csak 3-6 éveseknek valót találtam.

2013. júl. 28. 22:34
 4/6 Kerria ***** válasza:

Igazán nincs mit, mi azt hiszem 2990.-ért vettük, de ugye ott nincs +szállítási költség.


Közben utánanéztem, és úszókorongnak nevezik, amivel babaúszáson tanítgatják. (múltkor az Aldiban láttam, de nem vettem meg)

2013. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok ,igen én is olyanra gondoltam amit a második válaszoló linkelt,én olcsóbban vettem.

[link]

2013. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk is hasnoló van csak szögletes, én játékboltban vettem.
2013. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!