Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is kifolyt a Liberóból...

Másnak is kifolyt a Liberóból a pisi?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Azt tapasztaltam, hogy ennél is minden gyereknek más jön be. Van, aki esküszik a Liberora. Én azt hiszem, kétszer vettem, de állandóan öltöztetni kellett a gyereket. Nekünk a Pampers és a DM-es Babylove vált be legjobban és a Huggies. De ezek is életkoronként változóak voltak, hogy melyik a legjobb.
2013. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,kiskorában a 3-as méretből két óra alvás után nyakig pisis volt és öltöztethettem mindig át.Nekünk nem vált be.Az auchan se olyan jó és a fehér tesco se.De éjjelre még ha sokat pisilne,a Pamperst se adnám rá,mert elég vékonykák a zöld és narancs is.
2013. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi Liberot használunk és megvagyok vele elégedve. Nekünk a Pampers-ből folyt ki mindig reggelre. Gyerek függő. Az 1-es méretben meg nem volt jó a Libero,akkor a Huggies vált be még a 2-es méretben is,3-as méretnél pedig a Lidl pelusból a kissebb változat. De nagyon sok függ attól is,hogy mennyit iszik
2013. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk abszolút nem jött be, még a tescos is jobb volt. Nekünk a Rossmann-os babydream vált be és a pampers
2013. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak olyan időszakok, amikor mindenből kifolyik bármilyet adok rá, aztán egy ideig egyikből sem.

Nemrég minden reggel csupa pisi volt a kisfiam pizsamája, most gondolom kevesebbet pisil éjszaka a meleg miatt, most nem folyik ki egyikből sem.

Szóval nálunk nem márka függő volt, én sokszor váltogatom a pelus fajtákat.

Kisebb korában meg a kakával voltunk így.

2013. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én babámnak a bőre nem bírta a liberót és nem illeszkedett a gumis része a combjához és ott mindig kifolyt. A pampersnél csak akkor történik baleset, ha már nagyon tele van.
2013. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampers nem volt soha jó. Egyik méret sem. Mindenki istenítette, de ugyan olyan volt, mint nektek a libero. Minden kifolyt belőle.
2013. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk se volt jó libero, sem a narancssárga pampers... dm-es és rossmanost használtunk az bevált, meg a spar-os pelust.
2013. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk beválik a Libero, 4-es méretet használ a kislányom. Még egyszer sem folyt ki belőle semmi. Én a DM-sel és a Tescóssal nem igazán voltam megelégedve, sokszor történt baleset.
2013. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,de nemrég vettem liberos bugyipelust,nappalra jó,éjszakát az sem bírja. A sima nadrágpelus 3 órát nem bírt,átázott. Éjszakára pampers active baby,nappalra libero up&go
2013. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!