Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Végre szabit vett ki a férjem...

Végre szabit vett ki a férjem holnapra, állatkertet terveztünk, de erős szelet mond, így nem merek "egész" nap kinnt lenni. Hova menjünk? Valahova muszáj, mert idén még nem voltunk sehol.

Figyelt kérdés
15 hónapossal mennénk.
2013. júl. 29. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
tropicarium esetleg?
2013. júl. 29. 12:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Fedett élményfürdő.
2013. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Holnap is dögmeleg lesz, menjetek nyugodtan az állatkertbe.

A szél még jól is fog esni.

Nem lesz 40 fok, csak 30, az is jó lesz.

2013. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,időnek pont jó lenne az állatkert,csak ez a sszél ne lenne,a sapkát meg nem tűri meg a fején és féltem a fülét egész nap a szélbe.
2013. júl. 29. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Állatkertben is van fedett rész, az új Szikla pl, legalább 3-4 órás elfoglaltság ;)
2013. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várjátok meg a reggeli indulást és meglátod mekkora a szél.Tropicarium jó,de ott is nagyon meleg van az esőerdő hatás miatt.Meg az az igazság,szerintem pici még ezekhez ő,nem hinném hogy annyira érdekelné.De persze,te ismered őt :)
2013. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjetek! Ez a szél még kimondottan jót fog tenni, nem a prérin lesztek. :) Az állatkert védett.
2013. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!