Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyő babakocsisok! Ha esik...

Esernyő babakocsisok! Ha esik az eső és el kell indulni, hogyan oldjátok meg az esernyő kocsi tolását egy kézzel?

Figyelt kérdés
Ugye egyik kezeddel fognod kell az esernyőd, hogy ne ázz meg.Egy kézzel meg nem igazán lehet tolni egy esernyőkocsit..
2013. júl. 29. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Esőkabát ;)
2013. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nekem egybekaros a kocsi, de soha nem vacakoltam az ernyővel. Tavasszal és ősszel kapucnis átmeneti kabátban voltam, télen sapka (tavaly nyáron nem kapott el a zuhi).

Amióta két gyerek van, és oldalkocsizom (az oldalkocsit is fogom, ha padkázok, vagy göröngyös az út) beraktam a babakocsi tárolójába a kerékpáros esővédőt. Ez kapucnis, vízhatlan. Gyorsan magamra kapom és kész, még jobb mint az átmeneti kabátom. Meg is néztek az utcán (két gyerek becsomagolva, én meg az esővédőben).

2013. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyáron?
2013. júl. 29. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Igen, talán júniusban kapott el a zuhi.


Ehhez hasonlóm van, csak zöldben:

[link]

2013. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kocsira esővédő,én meg baseball sapka vagy vízlepergetős kapucnis kabát,bár volt úgy,hogy szó szerint én már sz.rrá áztam a fiam meg szárazon álldogált mellettem :D
2013. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!