Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 9 hónapos gyerkőcötö...

Mit adtok 9 hónapos gyerkőcötöknek, hogy végigaludja az éjszakát felsírás nélkül?

Figyelt kérdés

Kisfiam tápszert eszik este 7-8 körül 230 ml-t. Többet nem kér. De éjszaka 11 körül mindig felkel, játszik, állandóan feláll a kiságyban. Ha visszafektetem és cumit rakok a szájába van,hogy visszaalszik. De ennek ellenére még sokszor fel is sír éjszaka, nyöszörög, de nem a foga miatt. Ha adok neki inni utána is visszaalszik, de sok már nekem is, hogy óránként ezt csinálja! Van ötlet?Használ valaki jóéjszakát tápszert?Tényleg laktató?

Tejpépen is gondolkoztam, de este sokszor már annyira nyűgös, hogy esélytelen bekanalazni neki bármit is. A cumisüvegen legalább bealszik.



2013. júl. 29. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ennyi idős. Ő este 7-kor kap tejpépet, majd este 1/2 10-kor még bevág 310 tápszert és alszik reggel 9-ig. Szerintem altasd el később vagy a tejpépet nagyobb folyású cumiból is adhatod.
2013. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó éjt tápszer csak sűrűbb mint a másik. Rizs alapú, amiatt megfoghatja a hasat.

Ettől nem fogja a gyerek átaludni az éjszakát.

Amiket írsz, azok nem az éhségtől vannak.

Mivel a cumira visszaalszik, ezért gondolom, hogy nem éhes.


Tejpépet adhatod előbb, 6 körül és utána 7-8 körül a tápszert.


Tejpépet cumisüvegen át ne adj, nem tesz túl jót a fogaknak.


Vannak rossz alvó babák, valószínű a tied is ilyen (és hogy megnyugodj, az enyém is).

2013. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,túl korán teszed le.Lányom is általában 7-8tól aludt reggel 8ig.Majd egyszercsak ha letettem fél8kor mindig fél9kor felkelt és nem aludt 10ig.És nem volt éhes.Attól kezdve 9től alszik kb és ígyis felkel már reggel fél7kor.Eleinte igy aludt reggel 8ig,de már nem.És 10hós lesz,de tápszer undora van és a 270-300mili helyett 1hónapja már,tehát 9hós kora óta csak 150-200t eszik és igyis alszik reggel fél7ig.És lehet a foga az oka.De tegyél be neki max kis cumisüvegben vizet és tud inni magába is.Szerintem sok anya szenved ezzel,nehéz,de birni kell.Nekünk a fogzás mellé most bejött a bárányhimlő is,előre félek az elkövetkezendő napoktól...
2013. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Abbol amit leirtal en is ugy gondolom hogy nem az ehseg miatt ebred a babad.

Mindenesetre amikor az en fiam egyik naprol a masikra elkezdett ejjel wbredni es csak ugy aludt vissza ha enni kapott akkor en elkezdtem sinlacot keverni a vacsi tapszerbe. Eloszor ket evokanallal tettem es ez sokaig eleg is volt. Par napja ujbol ebredt azota 3 kanal sinlac megy a tapszerhez.

2013. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt a fiam amikor először átaludta az éjszakát egyszer... 16 hónaposan 1 hétig aludta át az éjszakát. Most 18 hónapos és 1,5 hete csak azért kell fel ha szomjas,iszik csukott szemmel utána cumi a szájába és reggel fél 9ig a hangját nem hallom :) Ő nem volt jó alvó,mindegy hogy mennyit evett napközben,lefekvés előtt,lefekvésnél tényleg semmi nem használt. Én ennyiből örültem a melegnek,mert elnyomta :)
2013. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este adtam neki tápszert egy pici sinlaccal, 230 ml-t. Ez fél 8-kor volt, mert már éhes volt. 9-kor pedig még bevágott 100 ml gyümölcspürét. Fél 10-kor el is aludt és reggel 5-ig cumi nélkül végig aludt! Szóval váltok valami ilyesmire.
2013. júl. 31. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!