Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a kor, amikor már...

Melyik az a kor, amikor már szerintetek késő zenélő forgót venni? Jelenleg 4 hós a baba.

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomat kb 5 hónapos koráig érdekelte...
2013. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 11 és fél hónapos lányomnak még napközben egyszer-kétszer felhúzom, főleg a nappali alvásai előtt.
2013. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg 6 hónapos korig ajánlott, a miénkre ez volt írva, de mivel a lányom nagyom imádta, tovább használtuk, addig amíg lejjebb nem tettük az ágyát alsó állásba. Egyébként addig ajánlott, amíg nem érik el, mert balesetveszélyes, eltörheti, magára ránthatja...

Úgyhogy most már csak valami olcsó fajtát vennék, vagy ha akartok kistesót, akkor végülis drágábbat is lehet. Igazán szerintem enni idősen kezdte a lányomat érdekelni, 3-4 hónapos korától betettem az ágyába, felhúztam neki, ő meg nézegette, kurjongatott neki, és szépen lassan elaludt :)

2013. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!