Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennie kell a kutyámnak, ha...

Mennie kell a kutyámnak, ha koraszülött a lányom és csak akkor hozhatom haza, ha nincs háziállatom? Ezt mondta az orvos!

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Szeretem a kutyámat, meg persze a baba születése miatt nem dobnám el magamtól, de sajnos a lányom koraszülött lett és ezt mondta a doki. Kutyás témába nem akartam írni, mert ott csak a hurrogás jött volna.


Szerintetek? Persze a doki szava a szent, de...



2013. júl. 29. 16:24
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
A kutya benti-kinti és a lányom 33. hétre született.
2013. júl. 29. 16:26
 2/42 anonim ***** válasza:
53%
Úgy oldanám meg,hogy a kutya kinti lenne.Nem engedném be a házba.Ha kinn az udvaron lenne az is problémát jelentene?Nem hiszem..
2013. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Sajna kistestű, nem zárhatom ki teljesen, olyan fajta :S
2013. júl. 29. 16:28
 4/42 anonim ***** válasza:
44%

Hát pedig mást nem tudsz csinálni szerintem.Vagy kinti kutya lesz vagy megy a háztól ha másképpen nm adják haza a picit.Nem utolsó sorban azért mondják,hogy ne legyen mert kimegy-bemegy beviszi a bacikat a lakásba.

Unokatesómnak macskája van csak benti panelban.Simán hazaadták a picit mert benti macska,bár ő időre szült..

2013. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
56%
Akkor vagy legyen csak benti a kutya. De rokonoknál nem lehet el addig míg megerősödik a baba? Jaj, hát az a kutya teljesen ki lesz. És ha egy szobát teljesen a babának használtok vagy csak az előszobába jöhet be a kutya. Valami megoldást csak lehet találni. Anyukádék nem vállalnák be a kutyust?
2013. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
36%
pedig muszáj kizárnod.a gyermeked csak fontosabb mint a kutyád.nem tudtok a kutyának kint csinálni egy zárt helyet ahol jól ellehet?
2013. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
21%
Ez ugye a vicc kategoria? Nehogymar a kutya fontosabb legyen, mint egy koraszulott baba.... Tedd at a kerdesedet a viccek koze legyszi, mert ez nem lehet komoly, felnott, erett no kerdese.
2013. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Negyes, az idore szuletett babaknal senki nem kerdezi, van-e allat otthon... Nem csoda, hogy hazaadtak a gyereket. :-)
2013. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
47%
8as nem rosszból írtam meg okoskodásból elhiheted..
2013. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
41%
Elhiszem, h nem okoskodasbol irtad, csak egyaltalan nem ugyanaz a ket szituacio. Nekem is van ket gyekem, kutya es ket macska is van, kinti benti mind, de ha korababam lenne, nem gondolkodnek azon, h ki maradjin vagy hogy veszelyeztessem-e a babamat egy allat miatt. Lehet, h szivtelennek tartotok, de nekem a gyerek mindent felulir, nemhogy egy allatot.
2013. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!