Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor került a "földre"...

Kinek mikor került a "földre" a babája?

Figyelt kérdés
Mikortól tettétek rendszeresen habtapira? Napi mennyi időt tölt ott kb? A forgásokat ott csinálta meg először?
2013. júl. 29. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Plédre tettem őket a szőnyegen. Már egész kicsi korukban, pár hetesen. Ott csinálták az első fejemelést, forgásokat, igen. Pár peccel kezdtük, és növeltük az időt. A habtapit később használtuk, inkább játszunk vele/rajta.
2013. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb. 2-3 hónapos korában, habtapit nem használtunk
2013. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs "habtapink".


5 hónaposan költözött le a szőnyegre mikor már veszélyes lett volna a franciaágyon tartani, azóta a nap javarészében a földön van, illetve mostanában már mászkál mindenfelé a lakásban, csak bohóckodni, játszani és szoptatni viszem a nagy ágyba.

A szőnyegre a szobában paplanokat, plédeket terítettem, hogy ne koppanjon akkorát a feje, de persze ezt nem lehet teljesen kivédeni, hiszen az egész lakást nem tudom letakarni.

8 hónapos

2013. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel teli baba es hideg volt a fold sokaig jarokaban volt. 4-5 honaposan kerult le a foldre. A forgasokat a jarokaban csinalta eloszor. A foldon a kuszast.
2013. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4hónapossan plédre majd egy honapja van habtapin most 7honapos lessz.Most kezdett el kuszni-
2013. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hònapos kora habtapizunk mert a legtöbb szoba jàròlapos...Nem biztos hogy emiatt de 3 hònaposan minden irànyba forgott, tùl van a kùszàson jelenleg nègykèzlàb kutyàzik...most 5,5 hònapos..mondjuk kis sùllyal született baba volt(behozta bőven) nagyon szsreti a tapin a hercegnőket simogatni...
2013. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Erus76 ***** válasza:
4 hónaposan, mert akkor kezdte a forgást, féltünk nehogy leessen az ágyról. 7 hónapos lesz jövőhéten, 2-3 hete stabilan ül és múlt héten felállt a kiságyában, most ez a sláger. És persze a mászás mindenfele a lakásban. :-))
2013. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az én babám 3 hónapos,én már többször kis időre lerakom a földre,hol plédre,hol habtapira. Hasáról hátára néhányszor átfordult már,de lehet véletlenül,mert 1 hete nem fordul át. Szóval nem tudom. :-)
2013. júl. 30. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!