Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babának, használt már...

Ekcémás babának, használt már valaki aloe vera termékeket a forevor-tol?

Figyelt kérdés
Mi már nagyon sok mindent kipróbáltuni de a gyerek a bört akarja lemarni magárol. nem jó a zsírzo de a hidratáló krém sem. nem is sorolom mi mindent kipróbáltunk már. Közben tojásallergiás is lett. és szerintem a tejre is az csak azt nem mutatta ki a vérvételes vizsgálat. Most egy ilyen szakemberrel beszéltem és meg is rendeltem két fajta krémet, mosakodót és gélt amit inni kell. nagyon sok jót hallottam már ezekröl a termékekröl de konkrétan ekcémások tapasztalatát még nem. van valkinek ezzel kapcsolatban véleménye?

2013. júl. 29. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én felnőttként használgatom ezeket a termékeket ekcémára. Jó , de csak akkor ha nem használom huzamos ideig folyamatosan, mert akkor gondolom hozzászokik a szervezet. Először több hónapig jó volt,de aztán már szünetekkel használom csak egy egy hónapig.
2013. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos az ekcéma kezelésében minden esetben a szteroidos krémek lesznek a megoldás. Bármivel próbálkozik a szülő, ideig-óráig lehet, hogy beválik más, de aztán elmúlik a hatás és újra jön az ekcéma, vakarózás.

Én is ekcémás gyerek voltam, sajnos a Lányom is örökölte. Ahogy anno nekem, neki is a Flucinar N lett a megoldás. Tudom, drasztikus, de ez legelább rendbe teszi és nem marja le magáról a bőrt.

2013. júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mi a Sray változatot (First) használtuk. Valóban kiválóak a forever termékek, bár nem tudom a berry-től (amit inni kell) hogy fog elmúlni az ekcéma, vagy azt magatoknak rendelted? Felnőtteknek kiváló. De szerintem a kenceficéket lehet kenni babára is.

Ami nálunk segített még az a Johnson olaj-gél. Elég furán hangzik, mivel a Johnsont sokan nem szeretik mert szárít és viszket tőle az ember, ezek között én is ott voltam. Viszont a bőrgyógyász javaslatára kipróbáltuk, és láss csodát....:):):) Fürdés után a még vizes gyerkőcöt kell körbekenni vele, picit rajtahagyni, vagy le is lehet törölközővel itatni, de ha rendesen meg is törlöd az sem baj, mert marad rajta annyi olaj a bőrén hogy elég legyen. Folyamatosan kentem vele minden fürdés után, kb 1hónap után már nem volt rajta semmi. Nagyon jó zsírosítja a bőrt, és nem is vakargatta a fiam magát annyira.

Bár szerintem szinte mindent ki kell próbálni, mert nem biztos hogy ami nálunk bevállt nállatok is jó lesz.

Kívánom a legjobbakat, és mielőbbi gyógyulást!

2013. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*Spray változatot
2013. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! natur aloe vera gélt rendeltem. Ezt azért , hogy erősitse az immun rendszerét. mert én ugy veszem észre , hogy kezdődik ez a felső légutis megbetegedés ami ugye az ekcémával párosul. Így szeretném erősiteni. Egyébként egy orvos állitotta össze a termékeket.

nagyon bízom, hogy végre lesz javulás . Igaz én mindig bízom mindegyik krémben.

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 30. 10:01
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia!Valóban jó a natur gél belsőleg az immunrendszer erősítésére. Ráadásul a bőrön megjelenő problémáknak általában belső okai vannak, azokat kell megszüntetni.külsőleg jó a first, a propoliszos krém és a folyékony szappannal fürdetni. Érdemes lenne a az univerzális tisztítóval mosni a babaruhákat, ágynemút is.Sok jó tapasztalat van velük ekcéma esetén is.Biztosan lesz javulás.Bízom benne, hogy amiket rendeltél, azt a saját törzsvásárlói kártyádra tetted, hogy a kártya előnyeit is ki tudd használni, kedvezményeid is lehessenek! Jobbulást a babának!
2013. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen törzsvásárlói papírokat is töltöttünk ki. Régebbröl ismerem aki rendezte nekünk ezeket. Az egyik a propolisos krém a másik meg kék krém a neve.

Én is ugy gondolom, hogybelülröl indul ez az egész. és ott kell a gyógyitást kezdeni. Nagyon örülnék ha segítenének a termékek és nem kellene steroidozni a gyereket.

Az ára elég huzós de nem egy hónapra elég, főleg ha még jó is lenne. Az összes kencét meg fürdetőt, cseppet kidobnék. Nagyon unom, hogy tele a hüő ezekkel. És egyki sem jó.

Köszi neked is kedves utolsó!

2013. júl. 30. 14:36
 8/19 A kérdező kommentje:
A mosás az mosódióval megoldott.
2013. júl. 30. 14:37
 9/19 A kérdező kommentje:
Megkaptam a termékeket. Hát a krémek annyira kevesek, hogy az én kisfiamra kb. ötszörre rá is kenem. Ez megfizethetetlen nekünk. Kicsit csalódott is vagyok , mert megkaptam kártyámat is és egy csomó lapot , amin csak az van, hogy ki milyen sikereket ért el, anyagilag. Engem ez nem nagyon érdekel, mert én nem akarom forgalmazni ezeket. Csak azt szeretném, hogy a kisfiam meggyógyuljon.
2013. júl. 31. 21:23
 10/19 anonim ***** válasza:
Az előbb a Fb-on megosztottak egy ekcéma elleni szappant, www.manna.hu. Nem tudom hatásos-e. Gondoltam leírom.
2013. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!