Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babátok hánykor...

Egy év körüli babátok hánykor kapja a vacsorát?

Figyelt kérdés
+ hogy szerettessem meg vele a tejet? Egyáltalán nem ízlik neki,még csipetnyi kakaóval sem. Mást még nem próbáltam a tápszeren kívül,ami szintén nem kell neki,egyszerűen ha íze van az italnak,akkor nem issza meg. Viszont már sajnos egyáltalán nincs tejem,talán pár kortynyit ki tud magának szívni,de aggódom,hogy így nem kap elég tejalapút. Sajtot,tejpépet,joghurtot eszik minden nap,de szerintem fontos lenne,hogy igyon tejet is. 12 hónapos
2013. júl. 30. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam még csak 11 hónapos tejet még nem kapott, a vacsit fél 8-kor kapja.

Mindíg kínálgasd neki a tejet majd megszokja, újdonság még neki.

2013. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanyatka ***** válasza:
Én úgy adagoltam a tápszerhez a kecsketejet,hogy negyedrész tej+tápszer 1 hétig,majd fele-fele arányban,azután 3/4 tej+kecsketej,míg kb 3 hét múlva már tiszta kecsketejet ivott.Reggel 6-7 óra körül kb 250 ml kecsketej,10 óra körül tízórai,13-14 között ebéd,17 órakor egy kis gyümi és olyan 19 óra körül mikor mi is vacsizunk,mindig eszik velünk is mikor többet,mikor kevesebbet.Fürdés után,lefekvés előtt olyan 21 óra körül még 250 ml kecsketej.
2013. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hanyatka ***** válasza:
Előző vagyok,azt nem írtam,hogy most 14 hónapos a kislányunk és 1 éves kora után kezdtem bevezetni a tejet.
2013. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 11,5 hónapos, még nem ivott tejet, tápszeres. este fél 9-kor kapja a vacsorát. Már várom, hogy betöltse az 1 évet és megkóstoltassam vele a tejet :)! Remélem szeretni fogja.
2013. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!