Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ilyenkor kell még...

Szerintetek ilyenkor kell még turmixolni egy 11 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó már bébiételt enni, csak amit mi, és örömmel megeszi úgy, hogy csak összetöröm villával, tehát pici tészta darabok, husi falatok stb. de a kakijában egy az egyben ott vannak az étel darabok, látszik, hogy még nem tudja megrágni (csak 6 foga van). Szerintetek inkább turmixoljak, vagy nem baj, ha darabokban távozik a bevitt étel? (nem tudom nem-e rossz a pocakjának stb). de ha nem baj, akkor hagynám így, nem szoktatnám vissza feleslegesen a pépekre.
2013. júl. 30. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! egyáltalán nem baj,ha úgy jön ki.16 hónapos a fiam és pl a répa darabokat én is mindig ugyanúgy "kapom" mint ahogy adtam :) nincs ezzel semmi baj nyugodtan adhatod csak villával törve
2013. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2013. júl. 30. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 9 hós kora óta nem kérte a pépes kajákat! :D


2 foga volt csak, és megbirkózott vele!

2013. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem örülj neki, hogy a te babád elfogadja a darabos kajákat :)! Kislányom 11,5 hónapos, 8 foga van és még mindig nem eszi meg a darabosat, csak amiben nagyon kevés van, a gyümölcsdarabokat eszi csak meg öklendezés nélkül. Én még mindig turmixolok.
2013. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!