Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam? 6 hetes...

Hogyan csináljam? 6 hetes kisfiam nagyon fel lett kapatva és mostmár nem tudom letenni egész nap fogni kell különben sir ha leteszem, sőt inkább ordit, ha felveszem elhallgat tehát semmi baja. Imádom de nem bírom állandóan tartani.

Figyelt kérdés
hasfájós volt (illetve még az is) ezért sűrűn felvettük hogy ne sirjon, aztán korházban is voltunk ott is 24 ből 24et a kezemben volt mivel állandóan csesztették, na már most úgy hozzászokott a kézben léthez hogy nem tudom lerakni,
2013. júl. 30. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Fel lett kapatva???Egy pici babát nem lehet felkapatni.Az én gyerekeim teljesen normális ideig voltak hasfájósok, nem voltunk kórházban azon kívül amikor megszülettek, még is mind a kettő hónapokig hozzám volt nőve.Akkor vezettem háztartást amikor aludtak, egyébként meg folyamatosan ringatás, babusgatás, szeretgetés..stb ment.

Fektesd magad mellé, érezze az illatodat.Hidd el le fog szokni magától amikor már el kezdi érdekelni a világ, és el kezd mászni.A 7 hónapos fiamat már most nem bírom hordozni, mert kicsavarodik a kezemből, a 2,5 éves lányomon se látszik hogy "ölbaba" volt.Kedves önálló kiscsaj.Úgy hogy most ha sokat hordod az nem azt jelenti, hogy ez így lesz 18 évig!!Ha nehéz, találj más megoldást.Nálunk a mellém fektetés jött be.Az volt a lényeg, hogy mellettem legyenek, mert nekik ez a biztonság.Persze hogy üvölt a gyerek ha lerakod mint egy szobanövényt.

2013. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Mindig szomorú vagyok, amikor ilyen és ehhez hasonló kérdéseket látok. 6 hetes!!!! Másfél hónapja Te meg Ő egy test voltatok, most meg elvárnád tőle, hogy evett- pelus tiszta, és otthagyhasd? Persze, hogy sír! Utánad! Nem azért, mert szivat, vagy ugráltat! Érzelmileg szüksége van rád, úgy mint a kajára a pocakjának! Szerezz be egy kendőt és szabad lesz a kezed, de a babád ne hagyd sírni valami buta kitalált ok miatt!


[link]

2013. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

istenem...

mi az hogy felkapatva nemrég született

nemrég még a pocakodbavolt 24 böl 24 orát

miröl beszélsz szüksége van rád

mai tei beleteszed vagy kenguru vagy hordozo kendö és rögtön nem "nyekereg"

2013. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen..egyesek úgy képzelik, hogy egy gyereket megszülni a legnehezebb..aztán koppannak..
2013. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

na igen....

igazad van 4 dik válaszolo

2013. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem és légy türelmes vele,még nagyon pici,a közelségedre vágyik.Hidd el,nem sokáig lesz ez így!Az én kislányom még csak 5 hónapos lesz,de már most annyira érdekli minden,hogy szívesebben játszik a földön,mint hogy kézben legyen.Ha nagyon fárasztó cipelni tedd hordozókendőbe,kenguruba,esetleg pihenőszékbe,hintába,hogy lásson téged.Hamarosan jobban fog tetszeni a külvilág,addig kitartást!
2013. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Hordozd, ringasd, szeretgesd, feküdj mellé! 6!! Hetes még csak ez kell nneki! Nem lehet elkapatni egy újszülöttet...
2013. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Az első pár válaszoló jobban érzi magát, hogy jól beszólhatott a Kérdezőnek? Igazatok van, de normális stílusban nem ment volna?
2013. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Miért?Most legyen körbe nyalva azért mert azt hiszi a gyerek csak úgy van?Meg egyből úgy születik hogy tud mindent, és azt hiszi ha felveszi csak elrontja???Ne haragudj de én szemtől szembe is megmondom ilyenkor bárkinek a véleményem, ugyan ilyen hangnemben..ha tetszik, ha nem!!
2013. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Pont, hogy nem úgy született, hogy tud mindent. Nem kell körbenyalni, de nekiesni sem. Nézd meg a 6-os választ, neki miért nem esett nehezére normális, segítő hangnemben válaszolni?
2013. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!