Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki az első a férjed/párod...

Ki az első a férjed/párod életében? Te vagy a gyereke?

Figyelt kérdés

Esetleg mondta már neked, hogy melyikőtök neki az első?

Tudom, a többség azt mondja majd, hogy egyformán szereti, de azért mégis...


2013. júl. 30. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom és nem is szeretném tudni. Biztos van a lelke mélyen egy ELSŐ, de én tényleg nem akarom tudni.
2013. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kerria ***** válasza:
92%

Egyformán nem lehet...kizárt.


Te egyformán szereted?


Én a férjemet szerelemmel szeretem, a gyermekemet meg anyai szeretettel. Szerintem teljesen más a kettő. Nem tudom leírni Neked, hogyan is érzem ezt, de azt tudom nem egyenlő. Szerintem a férjemnél is így van ez.

2013. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk még nem született meg a baba, de apukámnak pl. én voltam a fontosabb. Van még egy ismerős pár, imádják egymást, de nyíltan kijelentette mindkettő, hogy a gyerek az első.
2013. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelmű,hogy a gyerek csak ezt nem szokták kimondani:D
2013. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem kell választani az embernek.
2013. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Bár fordított esetről van szó, de egyszer volt itt egy olyan kérdés, hogy ha muszáj lenne választani, kinek az életét mentenéd meg, a férjedét, vagy a gyerekedét. Legtöbben azt írták, hogy nem tudnának választani, sokan írták, hogy a gyermeket választanák, és egy valaki azt írta, hogy ő a férjét választaná a gyermek helyett. Ugyanis gyermekük lehet még, őt lehet pótolni, de neki a férje a másik fele, nélküle nem tudna élni. Nagyon érdekes volt számomra ez a hozzászólás, mert szerintem pont fordítva van. Férjed, szerelmed akárhány lehet, de gyereked? Azt szerintem nem lehet pótolni.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: amíg csak terhes voltam azt mondta a férjem, hogy ha fellépne valami gond, akkor engem választana, hogy én éljem túl. Ez ugye természetes is, hiszen a legtöbb férfi nem is fogja fel, hogy apa, amíg meg nem születik a gyermeke. Most már komolyan mondom nem tudom. Nehéz, mert nem érzem úgy, hogy még mindig ugyanolyan szenvedélyes szerelemmel szeret, de azt sem érzem, hogy a legfelsőbb szinteken kötődik a gyerekhez. Nem tudom, de igazából hiába kérdezném, nem válaszolna rá.

2013. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Nincs ilyen, minthogy én sem tudnék választani a férjem és a lányom közt.

Mindkettőt imádom, de egyiket sem jobban a másiktól.

2013. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk egyértelműen mindkettőnknek a gyerek az első,neki és és nekem is.Nálunk ez ki is volt mondva,de nekünk ez így természetes,nincs gond vagy bármi,ettől még egymást is szeretjük,csak másképp :)
2013. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem mindkettő első,és a páromnak is mindketten elsők vagyunk,igaz,hogy más az ahogyan egymást szeretjük,és más ahogy a gyereket,de mindkettőnknek ugyanolyan fontos a másik,mint a gyerek.
2013. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
azt azért hozzátenném az egyik válaszra reagálva,nem igaz,hogy férjed,párod lehet még akárhány,ennyi erővel gyereked is lehet ha igazán szereted a párod igazán szerelmes vagy akkor Ő sem pótolható,és egy másik már nem lenne ugyanolyan,mint ahogy a gyereknél,Őt nem pótolná semmit mert az már egy másik gyerek lenne
2013. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!