Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és hogyan kezdtétek?

Mit és hogyan kezdtétek?

Figyelt kérdés
Milyen krémtúrókat és joghurtokat adtatok először babátoknak és mikor? Kifejezetten vannak babáknak valók vagy lehet azt amit magamnak is megvennék? Írnátok rá példákat? Köszi mindenkinek előre a válaszát!

2013. júl. 30. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Van babának való,de én nem vettem 600-800ft-ért 4 kis danonino méretüt.Én danone krémtúrót adtam neki 7hónaposan,abból sima vaniliás van csak.Kapott túrós babakaját is 7hónaposan.7,5hónaposan kapott joghurtot.8hósan rendes túrót tettem gyümibe vagy joghurtba.Evett kekszes krémtúrót is,boltit egyszer.Meg én is tettem bele neki már gyümit pluszba.
2013. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a sima milli krémtúrót vettem 6 hónaposan, heti1-2*, aztán joghurtot, amit magamnak is vennék, gyümölcsöset, nem gabonásat.
2013. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én lányom is 6 hónapos és sokan mondogatták h a millis krémtúrót nyugodtan próbáljam meg. De akkor ezek szerint tényleg nem hülyeség. :) Látom már más is adta.
2013. júl. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!