Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIt csináljak a babámmal? Így...

MIt csináljak a babámmal? Így nemntudok semmit csinálni itthon.

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy a babám eddig gyönyörűen elaludt a kiságyaban naponta 2x. Ha láttam, hogy álmosabb, betettem, kicsit simogattam és aludt ameddig jól esett neki. Ez alatt szépen meg tudtam csinálni a dolgokat, magamra is jutott egy kis idő. 8 hónpos és dúl a szeparációs szorongása. Képtelen elaludni a kiságyban, akármiluen álmos, csak üvölt, hogy vegyem ki, kézben sem lehet elringatni, csak úgy alszik el, ha összebújunk a nagyágyban. Viszont ahogy át akarnám tenni, felébred. Már kúszik-mászik, itt se merem hagyni, tehát amíg alszik, nekem is itt kell lennem, így minden úszik itthon. Mit tegyek. Vissza fog ez állni?

2013. júl. 31. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
En a leesesi mizeriat ugy oldottam meg, hogy pokrocok a foldre odabujtam elaludt es csinaltam a dolgom. Sok jobb tanacsot nem birok adni
2013. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon magas az ágyunk. Hiába rakok oda pokrócokat, kitöri a nyakát, ha leesik. A körülpárnázás még pár hete működött, most már átküzdi magát rajtuk hipp hopp.
2013. júl. 31. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló arra gondolt, hogy pokrócok a földre, s ott bújjatok össze.
2013. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ezzel küzdök lassan a 3 hónapja,Nekem már megy ugyan a lányom és az ágyról is lemászik ügyesen,de nem tudom magára hagyni 2 percre sem.:(most 10 hónapos lesz,de én már idegileg ki vagyok:(
2013. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a foldon alvasra gondoltam
2013. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ágy a fal mellé, felszerelhető leesésgátló, vagy a földön alvás. Jobb nekem sem jut eszembe.
2013. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!