Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki 8 hónapos babájáva...

Volt valaki 8 hónapos babájával wellness-ezni? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nekünk most lehetőségünk lenne rá,de nem tudom el merjek e indulni,mert nagyon anyás és rajtam lóg mindig.Azt meg itthon is lehet és az ingyen van.
2013. júl. 31. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi voltunk. Bababarát szálloda neki való ételekkel, játszóházzal, kismedencével. Imádta :-) Jókat is aludt az egész napos "hajtás" után.


De az én lányom nem volt annyira anyás, el tudtam menni kozmetikushoz meg masszázsra amíg az apjával volt, így nekem is pihenés volt.

2013. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én elmehettem volna, de inkább nem. Az nem welness, hogyha egész nap ugyanazt csinálod mint otthon, csak éppen más környezetben. Max fél órára bele tudsz menni egy medencébe amíg apa vigyázz a kicsire. Apára sem tudsz úgy koncentrálni, mert ott a gyerkőc, apa nem tud rád koncentrálni, mert ott a gyerkőc.

Ha hosszúhétvége nem tudod rábízni nagyszülőkre?

Helyedben kettesben mennék a párommal. Koncentráljatok picit egymásra is! :)

2013. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, szuper volt :) A kicsi élvezte, kikapcsolódás volt mindenkinek
2013. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi voltunk egy kicsivel is, meg mikor 3 hónapos volt a kistesó akkor 4-esben is. A kicsit ugyan nem vittük be a vízbe, csak a nagyobbat, de nagyon élveztük. A pici nézelődött, forgolódott, babakocsizott és jó nagyokat aludt. A nagyobbik meg pancsolt, játszóházazott, sokat sétáltunk, nagyokat evett és aludt. Semmi probléma nem volt velük. Amikor délben aludtak, apa figyelt rájuk, én akkor mentem masszíroztatni, szaunázni, pezsgőfürdőzni. Amikor fent voltak és játszóházazott a nagy, apa akkor ment szaunázni. Beosztottuk. Szerintem ennyi kikapcsolódás kell, hogy kicsit kimozduljunk a napi rutinból és a megszokott környezetből.


Egyébként biztosan az én defektességem, de nem tudom elképzelni, hogy a gyerekeimet otthon hagyva, jól tudjak szórakozni a férjemmel. És ezt ő is így gondolja. Egymásra figyelni meg gyerekek mellett is lehet, nem? Legalábbis mi tudunk akkor is szánni egymásra időt, tartalmasan, ha a szomszéd szobában szuszognak a gyerekek.

2013. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi is elmentünk pont 8hós volt a kisebbik és 3éves a nagyobbik. Nem mondanám, hogy nekünk annyira pihenés volt- de azért kikapcsolódtunk. Nálunk nem voltak annyira anyásak a gyerekek, és a kicsi is nagyon jó alvó volt-szóval éjjel aludt végig- nem ébredt fel, nappal is jókat tudott pihenni, és az étkezéseket is úgy oldottuk meg, hogy úgy mentünk, hogy ő előtte evett, így töknyugisan elvolt végig, mellettünk, amig mi ettünk. Volt játszószoba, így a nagyobbik fiam nagyon jól elvolt- mivel egy folyosón volt- második nap már egyedül is elment játszani. :)) Pedig nem egy bátor tipus. (Mondjuk nem nagyon engedtük egyedül, max pár percet, utána már ment is apa utána vagy én)

Mi jól éreztük magunkat!

2013. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor a nagy 7 hónapos volt, akkor voltunk először bababarát wellnesshotelben vele. Tetszett neki is. Mondjuk ő nem nagyon anyás.

A kicsi sokkal anyásabb, vele először 9 hósan mentünk el néhány napra először, majd most 11 hónaposan egy hétre. Mindkét alkalommal nagyon élvezte.

Mivel az új élmények lefárasztották tudtam pihenni, és amíg aludtak én is kikapcsolódtam (apa pihizett velük, ő is aludt :)). Az egy hét alatt grátisz masszázsunk is volt, azalatt játszószoba, felváltva voltunk velük. A játszószoba mindkettőnek bejött, bő egy órát is elvoltak mindenfajta nyafi nélkül, pedig a kicsi még csak kúszott akkor.

2013. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont ennyi idős volt,mikor először mentünk.Nagyon élvezte ő is,és mi is.Ő is anyás,apás,de medence,játszóház minden,nagyon lefoglalta és élvezte.

Mi mondjuk mai napig nem voltunk nélküle még sehol nyaralni,pedig már két éves is elmúlt,és igazából nem is tervezünk(sokáig szopizott,és nekünk kényelmes így).Tény,h fárasztóbb valamennyivel,mint előtte,de azért ennyi idő alatt kialakul egy rutin,egymáshoz szoktok,neked is jót tesz a környezetváltozás.

2013. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: szerintem meg igenis kikapcsolódás. Nem kell főzni, takarítani, mosogatni pár napig.

A gyerek meg jól lefárad a vízben, szóval lehet apukával is foglalkozni :-)

De ahol mi voltunk, ott volt gyerekfelügyelet is, napi 2 óra benne volt a szállás árában.

2013. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 4! :) Bizonyára az meg az én defektességem, hogy csak akkor tudok jól szórakozni és kikapcsolódni, ha nincs velem a gyerekem, és csak a férjemmel vagyunk kettesben :):):)(pl.hosszúhétvége---nem egy egész hét!)

Ha a gyerkőccel vágyom kikapcsolódásra akkor elmegyünk a strandra, de úgy én nem tudok pihenni és welnessezni hogy közben a gyerekem ugráltat, pörög ezerrel, nem hagyja az apját szóhoz jutni, hisztirohamot kap, körülötte forog a világ, egyedül hagyni éjjelre nem lehet, így egy romantikus esti vacsora kilőve. Szeretem nagyon a kisfiam, igaz ő már nem pici baba, 3 éves, de úgy érzem nőként szeretnék elmenni pihenni, kikapcsolódni, feltőltődni. Olvasni egy könyvet talán, vagy csak úgy nyugalomban ülldögélni és nézni a tájat, legalább 15 percet napozni, vagy elmenni sétálni. A fiam mellett ezek lehetetlen dolgok, ő egy kis ördögfióka izgő-mozgó.

Anyaként elviszem strandolni, vagy közös családi programra, de ott sem a pihenésről szól a nap.

Különbözőek vagyunk, a gyerkeink is mások, lehet hogy egy nyugodt békés típusú gyerkőccel én is elmennék, viszont aki simán elvinné a fiam egy nyaralásra két nap után küldené is vissza a feladónak :)

2013. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!