Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már ilyesmi...

Használtatok már ilyesmi fürdetőt babának? Bevált?

Figyelt kérdés

Vegyek vajon ilyet a babámnak? Tetszik, hogy természetes és nincs benne semmi káros anyag. Esetleg valaki próbálta már?


[link]


2013. júl. 31. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam,de kecsegtető :) lehet rendelek egyet. Bocsi az offért.
2013. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
semmi gond, én is nagyon gondolkozom. :)
2013. júl. 31. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel magánember gyártja és senki nem vizsgálta be a terméket, így bármit írhat rá, a vevő meg elhiszi...

Ráadásul nagyon drága, én biztosan nem vennék ilyet.

2013. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe, mint az előző válaszolónak- nincs engedélyeztetve, nem tudunk semmit a gyártóról és a körülményeiről.

Ha fontosnak tartod (én is) a vegyszermentességet, amennyire lehet, akkor nagyszerű bio alapanyagokból előállított babaápolási szereket lehet kapni drogériákban, gyógyszertárakban és gyógynövényes szaküzletekben is és ezeknél biztos lehetsz a bevizsgálásban is.

Sőt még el is számolhatod őket egészségpénztárra és 20% szja-t visszaigényelhetsz bevalláskor.

Bio, öko, organikus termékekből nagy választék van már kereskedelmi fogalomban is- a legkülönbözőbb árkategóriákban.

Szép napot:

2013. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi mindkettotoknek. :-) en rndeltem vegul egyet, ugy gondolom, kb. annyi veszelye lehet, higy nincs bevizsgalva, mintha a szomszed neni sutijet ennem. Az sincs bevizsgalva, es azt meg is eszem, nem csak magamra kenem es lemosom. :-)

Raadasul kedvezmenyt is adott az elado, nagyon kedves volt.

Koszi nektek is, en csak ajanlani tudom. :-)

2013. aug. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!