Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik típusú DM-es pelenka...

Melyik típusú DM-es pelenka jó minőségű?

Figyelt kérdés

Ajándékutalványt kaptunk, pelenkára szeretném levásárolni (DM-ben lehet csak),hallottam, hogy ott is van jó minőségű pelenka, na de melyik?

Eddig csak Pampers-t használtunk, de ki szeretnék próbálni mást is, mert ez elég drága. :( Viszont azért gagyit se szeretnék venni, csak azért,hogy olcsóbb legyen. :D



2013. júl. 31. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Babylove
2013. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A babylove jó minőségű sztem is, azt használjuk.
2013. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azt fogom kipróbálni :D
2013. júl. 31. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ajánlani, nekem eddig 3x átázott a gyerek fullra. És 3 óránként cseréltem vagy max 4 de az ritkán volt és nem birta. Ha tele van a pelus és még bele is kakil akkor átázott.. eddig pamperst használtam, gondoltam kipróbálom a babylove-ot. Árban egyformák, nem olcsóbb.
2013. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is babylove-t veszek hónapok óta, még sosem ázott át, este kibír 10-11 órát is.

Fontos, hogy jó méretet használj, akkor nem folyik ki.

Én egyedül azt nem szeretem benne, hogy eléggé pisiszagot áraszt már kis vizelettől is, de ennyi kényelmetlenséget elviselek, mivel az ára a legjobb az eddig próbáltak közt, nekem kuponokkal kb.36ft-ra jön ki darabja.

2013. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma vettünk egy kis csomagosat,próbának, hát kinézetre (tapintásra)jobban tetszett a Pampers, de hátul jól gumírozott,ez előnye. Az első kakis akciót jól viselte, nem ázott át. Nálunk max. 4 óránként cserélni kell,még éjszaka is,kicsi még a baba, szóval pisis átázás nem hiszem, hogy lesz.
2013. aug. 1. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van utalványod és 25%-os jokered+végösszegi kuponod, akkor a pampers premium care-t megveheted 2700 Ft-ért. Szerintem 78 vagy 72 db esetében ez szuper ár :)
2013. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!