Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adtok 8 hónapos babátokn...

Miket adtok 8 hónapos babátoknak? Az enyémnek még nincs foga (most jön az alsó kettő).

Figyelt kérdés
Reggelire szinte semmit nem eszik,tápszer nem kell neki,alig eszik belőle 30-40 esetleg 70 ml-t.Próbálok vajas kenyeret vagy kalácsot adni neki,de csak morzsákban tudom,mivel nincs foga és abból is alig eszik néhány morzsát,aztán már nem kell.Erőltetni nem tudom,nem is akarom.Végülis szépen hízik,nincs gond vele,de furcsálom,hogy nem akar reggel/délelőtt szinte semmit enni.Védőnőnek is mondtam,azt mondta vannak ilyen időszakok.
2013. júl. 31. 16:03
 1/7 Noi333 ***** válasza:
én tejpépet adtam a kislányomnak amikor ennyi idős volt. vagy kiskanállal etettem vagy hígabbra csináltam és kiszívta cumisüvegből. van mindenféle ízű a vaniliás a legfinomabb :) az én kislányom szerette. de lehet folyékony tejpépet is venni az kicsit drágább mint a poros. érdemes kipróbálni ha még nem próbáltad.
2013. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tejpépet vacsorára szoktam adni és azt mondták naponta csak egyszer szabad tejpépet.
2013. júl. 31. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár itt is szétnézhetsz: [link] A joghúrtos dolgokra gondolok, bár az első válasza -> tejpép lehet hogy jobb választás.
2013. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy nézz szét itt: [link] (ezt az oldalt nem ismerem annyira)
2013. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám már 9 hónapos, de 7 hónapos kora után elkezdtem reggelente joghurtot adni neki (általában natúr joghurtot gyümölccsel, nagyon szereti). Este ő is tejpépet kap (szintén gyümölccsel).
2013. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöket (pl banán+almaturmix vagy alma kekszel turmixolva, barack almával turmixolva, szóval gyümölcsvarriációk..) tejpépek, joghurtok (joghurt banánnal turmixolva -> jó dús), krémtúró, babapiskota pl almalébe áztatva v meggylébe ezáltal szétfoszlik (én lányom imádta) de ha nem kell neki, akkor nem kell erőltetni, jól írtad! Valóban fog enni ha tényleg éhes...

Lányom lassan 2 éves, de neki is van jobb evő meg szinte alig evős időszaka...

2013. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noi333 ***** válasza:
szerintem is érdemes yoghurtokat gyümölccsel kombinálni vagy babapiskótával esetleg nálunk az is bevált :) alma vagy banán babapiskótával lereszelve. finom is. de én többször is adtam tejpépet a lánynak amúgy :) nem értem miért ne lehetne?
2013. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!