Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A beagyazas jarhat nagyon...

Kis vakond03 kérdése:

A beagyazas jarhat nagyon eros meh es petefeszek kornyeki gorcsel? 1hete volt ovum es voltunk is egyutt.

Figyelt kérdés
Ma reggel nagyon erosen be gorcsoltem(soha nem ereztem ilyet)alhasi vagy is inkabb a meh es balpetefeszek kornyeken.Nem tartott sokaig talan par percig de az maga volt a pokol.Az elso gondolatom az volt hogy beagyazdott vegre a pocak lako.Szerintetek?? Valszokat elore is koszonom.

#Beagyazodas jarhat gorcsolesel
2013. júl. 31. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam, hajnalban iszonyatos fájdalomra ébredtem....

A fim már 3,5 éves! :))

2013. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam róla,h ogy valakit ennyire kiütne egy beágyazódás. 99.99% meg sem érzi, a maradéknak meg van egy minimális pecsételő vérzése. De görcs, fájdalom, és pokol? Ne haragud, nem mondom, hogy nem sikerült, de szerintem a fájdalom nem ettől volt.
2013. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második, attól hogy nem hallottál róla, még létezhet!

Én sírtam, annyira fájt, kb. 10-15 percig, a férjem azt se tudta szegény, hogy simogasson, nyugtasson.

Első voltam.

2013. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hajaja igen

a második gyereknél volt ilyen

olyan éles fájdalom szurt belém hogy majdnem hanyat vágodtam na akkor tudtam hogy sikerült a babszit összehozni

2013. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a pozi teszt után 2 nappal volt ilyen fájdalmam,a jobb petefészkem annyira elkezdett fájni,hogy szinte nem bírtam menni sem,éppen délutános voltam.Ez vasárnapi nap volt..még aznap szóltam a műszakvezetőmnek,hogy holnap megyek dokihoz.

Mentem is,és a doki táppénzre is vett..elmentem nőgyógyhoz is,és ő nyugtatott meg,hogy ez teljesen normális érzés.Én meg már nem tudtam mire gondolni,azt hittem el fogok vetélni vagy méhen kívülim van.Megvizsgált a doki,de nem látott semmit sem a megvastagodott méhnyálkahártyán kívül semmit sem,vissza hívott 2 hét múlva.Akkor voltam kerek 6 hetes és már szívhangot is hallgattunk :) Most pedig már itt dumál nekem a 3 hónapos egészséges kisfiam :D

2013. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Regen rossz, ha valakinek faj a beagyazas.


A beagyazodas viszont jarhat ilyen tunetekkel, amit leirtal.

2013. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
èn is ìgy voltam.sìrtam egy fèl èjszakàn àtt annyira fàjt,màr ügyeleten gondolkoztunk
2013. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os! Észre sem vettem mit írt a kérdező csak mikor a kommented olvastam akkor esett le!

Nagyon oda vág!

Egyébként nekem is fájt anno a beágyazódás!

2013. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nagyon szepen koszonom a valaszokat.Agusztus 16an lenne menzesz de nagyon nem varom.Ez tegnap kora delelott tortent velem es hat igen en is majdnem hanyat vagtan nmagamat a fajdalomtol.27eves vagyok elso baba lenne.7honapja probalkozunk.Tegnap egesznap tompan szurkalt utana a balpetefeszek kornyeken.Bizok benne h sikerult mar annyiszor csalodtam mar.
2013. aug. 1. 09:33
 10/10 A kérdező kommentje:

Mikor erdemes tesztelni?

Ma csak topan fajdogal ez normalis dolog lehet?

Igazabol en nem is tudom azt erzest ,,hogy minjart megjonn,, mert amiotta menzeszelek soha nem volt gorcseim hanem nyaktol lefelle a gerincem egszen a derekamig,csipomog elviselhetlen fajdalmam volt.(mintha valki ki akart volna tepni)

A dokim azt monta h oruljek neki h nem kell morfimozni magamat,mert az o ismerosenek a felesegenek is ugy az ez a problemaja van.Nekem meg hasznalt a fajdalom csillapito.

2013. aug. 1. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!