Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes kisfiam sokat erölködik...

7hetes kisfiam sokat erölködik aztán sír. Nem jön ki a puki meg a kaki sem. Torna nem mindig válik be. Mivel tudnam beinditani neki?

Figyelt kérdés
a szélcsö segit de az s végső megoldás. espu infacol semmi hatás. más ötlet? ja anyatej plusz tapis a baba és tejmentes diétán vagyok.
2013. aug. 2. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamillatea esetleg?
2013. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi a tápszer az étkezésében, esetleg másikat ki lehetne próbálni. Vannak speciális tápszerek szorulásos babáknak.
2013. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit látsz ha ki van bontva..visszahúzza a fenekét ??

Ezt azért kérdem mert nekünk és más. ismerősünknek is volt ilyen.

Szóval nem arról van szó hogy szorulása van,hanem maga az érzés nemtetszik neki.Ilyenkor mindig láttam hogy kinyílik a kis feneke,sírni kezd majd behúzta.Volt hogy 3 -4 napig nem kakilt.

ÉS ez több ismerősöm babájánál volt

Ez persze csak az egyik oldala.Lehetséges hogy valóban szorulása van

Remélem segítettem.

2013. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a SAB Simplex csepp segített, de ha jól tudom ugyanaz a hatóanyaga, mint az Espumisan-nak, és az nálatok nem játszik. Én is a dokival beszélnék, lehet meg kellene próbálni más tápot!
2013. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen másik tápszert adhatok, milumil pepti-t kap mert ezt irták fel a gasztro-sok. de mióta főként tápszeres (elég kevés tejem van más sajnos) azóta mindig segiteni kell neki kakilni. de egyébként az sem biztos hogy tejfehérje allergiás ezt csak feltételezik mert nem derült ki hogy valóban az e. ez csak egy próbálkozás hátha elmulik a hasfájása.
2013. aug. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!