Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mi lehet? Hogyan tudom...

Ez mi lehet? Hogyan tudom meggyógyítani?

Figyelt kérdés
Babámnak szörcsög az orra,de nincs benne túl sok,kap levegőt is,viszont gyakran köhécsel,és egészen híg,nyúlós a széklete. Láza nincs. Két orvosnál voltam vele,azt mondták nem beteg. Mégsem vagyok nyugodt,mert nem múlik,most ráadásul az egyik szeme is váladékozik kicsit. 3 hónapos,anyatejes.
2013. aug. 2. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Fújsz az orrába Sterimart, vagy valami hasonlót?Orrszívó porszívód van?Azzal kéne szerintem szívni, miután befújtan a tengervizes orrsprével.

Ha nem múlik, akkor viszont cipeld el másik orvoshoz..főleg ha már a szemével is gond van.Lehet allergiás..de nem vagyok orvos.

2013. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oltáson voltatok már?
2013. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külföldön lakunk egyenlőre,itt kicsit más a szisztéma. Még soha nem kapott oltást,most kell kapnia az elsőt. Itt nincs BCG oltás sem,viszont van sok más,amit otthon csak pénzért lehet kapni. Porszívós orrszívónk van,de már nem merem használni,mert sokkot kap szinte a porszívó hangjától.Tengervizes orrspraynk van,azt használom.
2013. aug. 2. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha. Hát sajnos semmi építőt nem tudok mondani, szívni ne szívjad, ha kap levegőt, mert csak termeli. Nem szedhetett össze valami vírust? A szemváladékozás a könnycsatorna elzáródásra utal, de hogy most hirtelen előjött a többi tünettel, hát nem tudom. Egy széklet minta nem ártana, esetleg ha nem múlik, vérkép.
2013. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyatejet cseppents az orrába.
2013. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!