Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le kell fertőtleníteni a...

Le kell fertőtleníteni a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Kislányomnak ma este fürdés után, amikor öltöztettem, kiesett a jobb fülbevalója, pedig 10 hónapon keresztül ilyen nem történt. Még nem tettem vissza, mert már álmos volt. Reggel szeretném neki. Ugye elég csak megmosni forró vízzel a fülbevalót, nem kell hozzá alkohol? Földre esett le.
2013. aug. 3. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én leszoktam fertőtleníteni, sőt a sajátomat is ha másikat teszek be vagy kiesik. Szeretek biztosra menni.
2013. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mivel szoktad?
2013. aug. 3. 03:21
 3/5 anonim ***** válasza:
természetesen....az alkohol amivel kezelted a köldökét tökéletes....tedd abba bele,én így szoktam
2013. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertári alkohollal szoktam lefujni atörölgetni.
2013. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az már régen elfogyott azóta, lassan 1 év alatt. Nincs is itthon. Alaposan leöblítettem forró vízzel, mert végül is koszos nem lett, mert mindig van takarítva. De veszek előre alkoholt, ha még egyszer kiesne.
2013. aug. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!