Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés, amikor a babád...

Milyen érzés, amikor a babád elkezd beszélni?

Figyelt kérdés

Az enyém még csak 8 hónapos, eddig három "értelmes" "szót" mondogat: mamama, nyamnyam, nájnáj (anyósom). De ezek nyilván még csak gyakorlások, egyedül mamama az amit tudatosan és mindig rám használ. A nájnájt sokszor akkor is mondja, ha nem a nagyira érti, a nyamnyam meg hát na. :)

De milyen az amikor először kimond egy szót? Akár hangutánzó, akár nem. Milyen érzés amikor egyre többet tud mondani és egyre kifejezőbben kommunikál?


2013. aug. 3. 03:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!

Az én fiam másfél éves, és egy hete nagyon meglódult a beszéde! Az első szava 9 hónaposan az Apa volt. A férjemnek könnybelábadt a szeme! :)

Nagyon érdekes látni,hogy napról napra többet beszél, hogy milyen gyorsan nyílik ki a kis értelme! Meg,hát barom vicces is sokszor. Viszont ilyenkor már vigyázni kell. Az én fiam kedvenc szava most sajnos a basszus! :) De remélem leszokik róla nemsokára!

2013. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper érzés! Az én fiamnak nemsokkal 2 éves kora előtt lódult meg a beszéde. Sokmindent mond, próbált már rövid mondatot is mondani. Nagyon figyel, mit mondunk. A dackorszak idején ez üde színfolt.:-)
2013. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!