Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek a kínaiban kiscipő...

Ti vennétek a kínaiban kiscipőt a 10-12 hónapos körüli babátoknak, akik segítséggel tanulnak még járni (fogom a kezét)?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. (A kezét sem fognám, amikor járni tanul, bár ezt nem kérdezted.)
2013. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Az én kislányom 11 hónapos. A múltkor a gyerekorvos meglátta, hogy kézen fogva tud járni, és le lettünk tolva érte. Szerinte nem szabad így járnia, mert nem fejlődik rendesen az egyensúlyérzéke, és annál később fog magától elindulni. De a kérdésedre válaszolva, én simán vennék a kínaiból cipőt, úgy sincs rajta olyan sokat, hogy bármi bajt okozzon.
2013. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban semmit nem vennék a babámnak,mindegy meddig hordja,de ez én vagyok. Én úgy tudom,nem szabad vagy legalábbis nem jó fogni a kezét,amíg járni tanul.
2013. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert jön az ősz, és valami kéne a lábára. Eddig csak zokniztunk vagy semmi nem volt a lábán. De mivel mindenhol feláll, és egy kézzel kapaszkodva is megáll már, így ha megyünk valahova és nem akar a babakocsiban megmaradni, mert ott ülni kell, akkor gondoltam leteszem őt a földre, hagy álljon ott is. (Pl tanácsadás, vagy valahol vendégségben, ahol nem a szobában vagyunk, hanem terasz... ilyesmire gondoltam)Zokniban már nem vinném ki a "nagylegényt"!


A kínai cipőket mindenki lehurrogja, hogy nem tesz jót a lábuknak. De olyat vennék ami tartja a bokáját...

2013. aug. 3. 14:16
 5/15 anonim ***** válasza:
semmiképp nem vennék, és a kézzel rásegítéssel én sem értek egyet.
2013. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én sem vennék

de most pl a deichmannban van akció és vannak olcsó utolsó pàras elefanten cipôk is.

2013. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az Elefanten cipők egyébként jók????Annyira nem ismerem. Felén a D.D stepet mondogatják meg az Asso-t!
2013. aug. 3. 14:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Az elefanten cipok is jok.
2013. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ne vegyél cipőt a kínaiban a gyereknek. se most, se később. elhiszem, h nem mindenki milliomos, de a cipő nagyon lényeges dolog. ruhát lehet turiból, (kínaiból még azt sem ajánlom), cipőből pedig minimum deichmann. vannak üzletek, ahol egészségpénztárra is lehet cipőt venni, a számlára meg majd kitalál valami okosat az eladó, elég rugalmasak ilyen téren.
2013. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam és nem vezetgetjük, gyógytornász nem ajánlotta, ha van mibe kapaszkodnia, akkor megy: tolja a széket, de nem vezetgetjük. 18 hónapos koráig ráér elindulni. Én nem fogom a kezét. Másszon. Kínaiba nem vennék, ráadásul nem ártana ha látná a lábát legalább gyógytornász, mert ha a bokája a belső be van dőlve, lehet, hogy szupinálós cipő kell neki, hogy ne nyúljanak rosszul a szalagok....ezzel kevesen vannak tisztában. A másik, ha korán adsz rá bokafogós cipőt, abba fogja hagyni a mászást, ami egyenlőre fontosabb lenne. Cipő akkor kell, ha többet van függőlegesben, mint a földön kúszva-mászva. Nekünk még bőrtalpú van, mert feláll mindenhol, de még mászik. A szandit megvettem, nekünk 2 félét ajánlottak: Szamos-t és a Salust. Szerintem addig, amíg fejlődésben van a csontrendszer, ezen nem szabad spórolni: később sok probléma lehet belőle: térd, boka, gerinc. Megelőzni egyszerűbb, mi is a turis ruhákkal spórolunk, azt sem vennék kínaiban. Ja és fenti két márkát egészségpénztárira is lehet venni.
2013. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!