Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak lenne egy nagyon...

Anyukak lenne egy nagyon kinos kerdesem?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem, a kisfiam fogzik igy hulla faradt vagyok az ejszakazasoktol, hetfon megjott, es tegnap este annyira hulla voltam hogy nem tudom tettem e fel tampot, reggel le akartam venni, de sehol nem volt a madzag. Komolyan nem tudom foltettem e vagy nem, az lehet hogy madzagostol eltunt a tampon ? ugye nem? Tiszta ideg vagyok most, tobbszor felnyultam de nem ereztem sehol a tampont :( Mi van ha bennem marad ? Nem akarok dokihoz menni mivel azt sem tudom foltettem e. Kerlek segitsetek nekem :( a kerdes nem kamu meg mielott valaki megkornyekezne.
2013. aug. 3. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is nyugi. Valamikor régen én is jártam úgy, hogy kiszakadt a madzag. Egy idő után magától kicsusszant a tampon, amikor vécén voltam. Mostantól használj betétet, és várj. Ha nem kerül elő, és aggódsz, inkább menj el mielőbb nődokihoz.
2013. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg az is erdekelne hogy valakinek volt e mar ilyen ? Bar nem hiszem hogy valaki ilyen buta lenne mint en :(
2013. aug. 3. 17:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszod. Nagyon felek tenyleg, mivel mar 5. napos voltam annyira nem is vereztem igy tuti nem telt meg ha felraktam. :(
2013. aug. 3. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Elvielg nem mehet olyan mélyre, h ne tudd kitapintani, ha bent van. Ha meg nem tudod madzag nélkül kivenni, akkor pisilés után tolj úgy, mint mikor szültél ês ki fog csusszani, de lehet h elfelejtettél feltenni tampont és el is múlt a menszi.

Egyébként egyszer, amikor berúgtam, elfelejtettem kivenni és csak simán betettem egy újat. Másnap vettem észre, h kettő van bennem, na ezt kapd ki! :)

2013. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy elmúlt a mensid és nem telt meg, még van ott bent valamennyi nedvesség, hidd el, ki fog csúszni így is.
2013. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Komolyan ? Kicsit most megnyugodtam, de meg mindig ideges vagyok. szerintetek ha par nap mulva se lesz meg akkor mennyek dokihoz? Vagy akkor nem tettem fel? Komolyan nem birok egyszeruen visszaemlekezni.
2013. aug. 3. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha benyúlsz és elkezded masszírozni a hüvely falát, akkor le fog jönni. Ez mással is volt már így. Többen tettek már fel ilyen kérdést itt a GYIK-on. Szóval nyugi. Nem kell orvos. A pasid is megnézhetné, neki hosszabb az ujja.
2013. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok. Mar a ferjemnek is mondtam, o is megijedt hogy mi van ha fent maradt. Kiprobalom a megoldasokat, ha nem jon ki akkor valoszinuleg nem is volt bent. Koszonom mindenkinek hogy irtatok.
2013. aug. 3. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia.Pont a tamponos dobozban láttam egyszer ha kiszakad a zsinór mi a teendő.

Gugolássz fel-le.

Remélem kicsusszan vagy nincs is minek kicsúsznia.:)

2013. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen sajnos... én beszakítottam... Nyomjál mintha wc-zni kéne...
2013. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!