Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ültetted először bilire...

Mikor ültetted először bilire a gyerkőcödet és mikor lett utána szobatiszta?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
18 hónapos kora táján elkezdte jelezni, hogy kakilnia kell, akkor sikerült párszor elcsípni, szóval másfél évesen ült először bilin. De aztán leszokott a jelzésről, közel 3 évesen lett csak megbízhatóan szobatiszta.
2013. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 19 honapos, 1szer sikerült eddig a bilibe pisilni:)Nem stresszelem magam rajta, még nem érett meg rà. A bilit azért elöl hagytam, néha ràül, de csak jàtszik vele...
2013. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2,5 évesen a fiamat is és most a lányomat is. (2 év van közöttük) és 1 hét alatt szobatiszták lettek nappalra. 1 hónapja szobatiszta a kislányom, most 2év5hónapos.

Fiam hamar a wc-re szokott, kislányom egyenlőre bilire ül, nagy neki a wc. Előbb feleslegesnek tartottam ezt a szobatisztaság dolgot. És bevált. Nincs szenvedés, semmi, 1 hét és szobatiszták.

2013. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maga ült rá 2 éves kora előtt, 2 éves kora óta szobatiszta.
2013. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!