Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » összekeverhetem a tápszert...

összekeverhetem a tápszert tejpéppel, hogy laktatóbb legyen éjszakára a babámnak?

Figyelt kérdés
úgy vettem észre,hogy a sima tápszertől már nem lakik eléggé jól...éjszakai tápszer meg tejpép nem jött be...mit adjak neki vacsira,hogy jól lakjon és ne kelljen fel éjszaka enni?8 hónapos...
2013. aug. 4. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene összekeverni. Adj csak tejpépet, kanállal.
2013. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kanalazas is jo otlet, nalunk azert nem valt be mert este altalaban mar olyan ehes hogy bealszik cumizas kozben. :-)


Emiatt en is a tapszert dusitottam, csak en nem tejpeppel hanem sinlaccal. Ez igy azota is jol mukodik nalunk. Most 11 honapos.

2013. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a sinlac az mi?mire jó?hogyan kell használni és mennyibe kerül?
2013. aug. 4. 13:15
 4/6 Noi333 ***** válasza:
én mondjuk cumisüvegből adtam neki a tejpépet ha nem volt kedve kanállal enni. hígabbra csináltam és kiszívta belőle. jól is lakott meg nem volt semi baja tőle így se, a védőnő is jóváhagyta így :)laktatóbb meg finomabb is mint a tápszer. de tudom ajánlani a folyékony tejpépet. én azt adok a lányomnak a mai napig is reggel-este is akár.(15 hós) vacsorázik de ha felkel 10-11 óra körül megissza és alszik reggelig. 2*2dl kb 500ft. nem olcsó de szereti az én lányom.
2013. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sinlacbol csinalhatsz pepet is mint a tejpep csak ez nem tapszer alapu hanem szentjanoskenyerbol van. De lehet fozelekekbs is tenni surites celjabol illetve taplalobb is lesz tole az etel.

Receptre is felirjak, ugy olcsobb a gyogyszertarban.

Edeskes ize van, szoval a tapszer is finomabb tole.

En 250 ml vizbe teszek 7 kanal tapszert es 2-3 evokanal sinlacot.


Kikerestem hogy pontosan mi van benne:

*Összetevők:* Rizsliszt (keményítő), szentjánoskenyérfa magliszt (keményítő), szacharóz, növényi olajok, ásványi anyagok, nyomelemek, vitaminok.

2013. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es voltam (=5-os valaszolo)
2013. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!