Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok már totyogó picitekre...

Adtok már totyogó picitekre otthon cipőt vagy szandált a lakásban? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hideg a padló és nincs durva bokasüllyedése, akkor nem kell. Ha orthopédus azt mondja, hogy szupinált lábbelit kell hordania, akkor nem árt otthon is ráadni, mert így gyorsabb lesz a javulás, hiszen a nap nagy részében ő még csak otthon totyog.
2013. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De hogy adok, örülök ha a lábfeje legalább itthon természetes úton tud fejlödni. Sajnos kint tele van minden éles, szúros dologgal, ahhoz mindenképpen kell cipö. De bent nálunk parketaa meg kö van, így ott nem sérti fel semmi a lábát.

A legegészségesebb a mezítlább. Nekem a kertben is mezítláb vannak mindegyik.

2013. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a lányomnak bokasüllyedése van, így én adtam rá. De ahogy előttem írták, az úgy pont jó!
2013. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az udvaron, utcán adok rá cipőt. Bent amikor nagyon meleg van akkor vékony (tappancsos) zoknit, amikor hűvösebb a padló akkor vastag zoknit adok rá.
2013. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!