Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányomnak 2...

3 hónapos kislányomnak 2 napja 37,2, ill.37,3 a hőemelkedése. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Beteg lesz? Kevesebbet is eszik, nyűgösebb is. Tudjam be a melegnek?
2013. aug. 4. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet a melegtől is éppen.

De én elgondolkodnék egy vírusos fertőzésen is. Mondjuk ami éppen egy torokgyulladást eredményez. Ugyanis arra is illene a hőemelkedés és az étvágytalanság, meg persze a nyűgösség.

Szerintem ha ez marad így, mutassátok meg holnap a gyerekorvosnak.

2013. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez levont érték?Az én kisfiamnak is magasabba hője,az ilyen meleg napokban,mint a mai,vagy a tegnapi.Egy kis napközbeni pancsi "helyre szokta tenni" ha nyűgös.:)
2013. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
holnap mindenképp készülök vele orvoshoz, most kapja az első oltását. viszont, ha beteg lenne, akkor gondolom oltást sem kaphat. igen, ez már a levont érték. nem is rossz ötlet, picit lefürdetem, ha felébred.
2013. aug. 4. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze,ha megvizsgálja a doki,lehet elnapolja az oltást,mi is jártunk már,hogy egy hét eltolódással kapta meg.Mindenesetre reméljük,hogy csak a meleg...

Szép napot,jó pancsizást:))

2013. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát, remélem, h csak az. köszi, nektek is szép napot :-)
2013. aug. 4. 14:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá csecsemőnél ez egyátalán nem magas érték,még hőemelkedésnek sem nevezném...náluk a láz is magasabb hőmérsékleten kezdödik,azért ezt is kalkuláld be
2013. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én is ebben bizom, h csecsemőnél ez nem magas...csak hát azért nyugtalanít. első baba, és megijedek ilyen dolgoktól.
2013. aug. 4. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!Kettes vagyok:)

Mi újság van a babáddal?Jól van?Megkapta a szurit?

2013. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A doktornő holnapig elnapolta. De már tegnap és ma sincs hoemelkedese szerencsére :-) kérdeznék vmit még. Ki a védőnő? Mi a dolga? Szlovákiában élek és nálunk nincs ilyen. Van az orvos és kész.
2013. aug. 6. 09:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Na,akkor nem lázas:)

A védőnőnél kell legelőször "felvetetni "magad kismamának.Súlyt mér,szívhangot hallgat,tanácsadáson jelen van.A terhesség alatt nálam max. 3* volt,az elején,a közepén,és a vége felé még elcsípett szülés előtt :)

Mikor megszültem,hazajöttünk a kórházból 6 hétig,heti egyszer jött megnézni a babát,szoptatási,és egyéb tanácsokat szívesen hallgattam,nagyon tudja a dolgát a mi védőnőnk.Aztán 6 hét után havi egyszer tanácsadásra kell vinni a babát 1 éves koráig ,ott van a gyerekdoki,és a védőnő,általános vizsgálatok,súlymérés,oltás..1 éves koráig havi egyszer jött meglátogatni..1 éves kora után nálunk az oltások előtt jön,oltási tájékoztatóval,és megnézi a gyereket,miket tud....:)

Nálatok soha nem volt védőnő?

Én szeretem a mienket,bár sokan panaszkodnak a sajátjukra,hogy jobb lenne ha nem is járna..

2013. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!