Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszópelenka-dilemma. Nektek...

Úszópelenka-dilemma. Nektek melyik vált be?! Mosható vagy eldobható? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nézegettem az úszópelusokat, van eldobható és mosható. Melyiket ajánljátok? Az eldobható ugye átázik, és éppen ezért vékonyabb, mint a rendes pelus, nem kényelmetlen a babának? A moshatóban van egy vízhatlan réteg középen, vékony, de az is bent tartja a nagy dolgot?! Tanácstalan vagyok, most fogunk először ilyet viselni, 16 hónapos a kislányom, rendes pelusból a libero 4-est használjuk. Hogyan használjam? Rendes pelusban lemegyünk a strandra, ott ráadom az úszópelust, meddig lehet így a vízben? Kell rá valami "borítás" a fürdőruhán kívül? Szárazon nem bír sokat az úszópelus, ugye? Mindenkinek előre is köszönöm a választ!
2013. aug. 4. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nemrég kezdtünk járni babaúszásra, ott csak mosható úszóbugyiban lehet a baba a vízben. Nem bántam meg, mert azon felül, hogy nagyon édes benne a lányom, állítható a comb-, és derékrész is, így elég sokáig használhatjuk majd.


Úgy van, ahogy mondod, van benne egy vízhatlan réteg, eddig nem folyt ki belőle semmi. Viszont szárazon még nem adtam a babára, így azt nem tudom, meddig tart. Szerintem ezt az úszóbugyit azelőtt kell csak ráadni, hogy vízbe mentek.

2013. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az eldobhatós és a mosható úszópelus sem bírja megtartania pisit, se szárazon, se bent a vízben. Annyiban különbözik egy sima fürdőruhától, hogy egy vízzáró réteg van benne,(fölötte egy réteg olyan anyag ami kényelmessé teszi a babának) ez a kakit tudja megfogni csak. Kifelé van meg a többi ember felé az "illúzió", de bizony a babamedencékben van pisi így bőven. Mondjuk én nem parázom túl a dolgot, ez ezzel jár. Nem ismerek olyan megoldást ami valóban megfogná a pisit is.
2013. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget mindkettőtöknek! :)
2013. aug. 7. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!