Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok hány kg és...

8 hónapos babátok hány kg és cm? Miket csinál már?

Figyelt kérdés
Iker lányaim 8 és 8,7 kg-osak. Azt mondták, hogy ducik. Én nem látom annak, inkább husisak.
2013. aug. 4. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

2 napja múlt 8 hónapos a lányom, most 7320gramm, nem tudom hány centi.

A szokásos dolgokat csinálja, mászik, feláll, szótagokat gagyog.

Igencsak gyakorol, így szerintem nem sokára elindul a bútorok mentén.

Foga még 1 sincs.

2013. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8200gramm rá is mindenki azt mondja milyen jó husban van. Szerintem nem vékonyka se még csak jó husban sincs pont jó.

Igaz jókora pocija van :)


Mászik ül feláll sokszor már elengedi amibe feláll de hamar elesik de kitartóan próbálkozik.

Be nem áll a szája eegész nap kiabál magyaráz sikitozik

Gegeee,gáágá,bebeeee,ettetek,

2013. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 80 cm és 10,5 kg.

Mutatóujjal mutat tárgyakra, takarásból kiveszi a játékait, ha látja, h letakartuk. Üldögél támaszkodva de csak pár napja kezdte, szal még bizonytalan. Ma a kanapén felhúzta magát álló helyzetbe. Kúszva közlekedik, kutyázik, mászni még nem tud. Tudatosan használja a mama szót. Egyedül eszik kekszet. Ismeri a kutyánk nevét, a nagyanyját és a nagyapját elkezdi keresni, ha szólongatjuk őket. Ha mondom, h hol a lámpa, megmutatja a legközelebbi csillárt. Ismeri a nem szó jelentését. "Énekel", "kérdez", utánozza a hanglejtést (főleg kérdő hangsúlyt). Bújócskát játszik a takaró alatt, ágytámla mögött. Tapsol, integet ha kérjük. Hisztizik. :)

Asszem ennyi. Tegnap volt 8 hónapos.

Amúgy gratulálok az ikrekhez és le a kalappal! ;)

2013. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9,4 kg.Nem tudom hány cm.:)Mászkál utánam,feláll,lépked egy kicsit a bútor mentén.Pápát integet,tapsol,mondja hogy tente és leteszi a fejét a párnára.Ismeri a hapcit(virág),a nevét,a pápát,a tentét, a vau vaut.Nekem is mondják hogy husis.:)
2013. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor volt 8960 gramm és 75centi.Ült,akkor állt fel elsőnek mikor betöltötte kb,akkor kezdett mászni is.Rengeteget magyarázott és állandóan a fenekembe van azóta.Most 10hós
2013. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A nagyobbik lányom aktívabb. Ő kúszik, négykézlábra állva hintázik, kapaszkodva próbálja felhúzni magát, ha felültetem támaszkodva megül, de még nem csinálja magától. Nagyon mozgékony.

A kisebbik nyugisabb, ő még csak forog, most próbálgatja a kúszást, különben ő is mozgékony. Ő mindent pár héttel később csinált, mint a nővére.

Szerintetek nagyon le vannak maradva?

2013. aug. 5. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos korában volt 7 kg és 67 cm, szerintem nem duci. Ja, kislány.
2013. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!