Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a baba fürdetés...

Miért sír a baba fürdetés után, öltöztetés közben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott néha,szerintem fázik.Én is utálnám ha kivennének a jó meleg kis vizecskémböl:)
2013. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tunde1983 ***** válasza:
szerintem is a meleg lubickolas utani vagy a gond. probald ki egyszer, torulkozobol tedd vissza :)imadnak a vizben lenni.
2013. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy már álmos, vagy éhes várja a tejcsit. Próbáld kicsit előbb fürdetni amikor még jó kedve van :). Mi is úgy csináljuk és nem sír. Vagy csak nem szereti a "piszkálást" :)
2013. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van. iszonyatosan üvölt. ami bejön, h. apa öltözteti, ha a feje már a bodyban, cumisüveget a szájába és csend van. semmi más nem jött be. ha megfejtenéd a titkot, szólj! ;)
2013. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert a babák utálnak öltözni, pláne ha már éhesek is...az enyém is mindig sir az esti öltöztetésnél. Néha nappal is.
2013. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém épp pucér szeretne maradni és azért sír, hogy ne öltöztessem fel.
2013. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen idős baba?

Az én kisfiam is sír, bár inkább hisztinek mondanám. Ő 6 hónapos, utál öltözni, törülközés közben szépen eljátszik, majd amikor jön a ruha, akkor rögtön a sírás is. De pelenkázásnál is ez van. Amikor meg még nagy pici volt, úgy kb 8 hetes koráig meg az egész fürdetést végigüvöltötte, a vetkőzéstől az öltözésig :)

2013. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem akkor szokott mikor már nagyon fáradt. akkor le teszem egy kicsit aludni azt kb 30-1óra és fel kell enni.
2013. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nálunk is mindig sít fürcsi után, öltöztetés közben. Kiderült, hogy azért, mert fáradt. Áttettem délutánra a fürcsit, azóta minden rendben, mosolyog! Próbáld ki, hidd el, nem lesz semmi baja, ha nem este fürdik!

2014. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!