Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rossz anya vagyok...

Szerintetek rossz anya vagyok ezért?

Figyelt kérdés

Férjemmel szeretnénk elmenni 2napra /1 éjszaka/ nyaralni, kikapsolódni. 6hónapos kislányomat azonban nagyijára szeretném bizni. Nem sok értelmét látom őt is vinni, hiszen még kb.5-10percre köti le egy dolog,állandóan valamivel szórakoztatni kell. Ráadásul valószinuleg fáradtabban jönnék haza a pihenésből, mint ahogy elmentem.

Sehová nem voltam fél év alatt, max.bevásárolni. Már jól esne egy kis relax.

Ismerősöm viszont amikor ezt elmondtam neki, hogy a picit nem vinnénk, úgy nézett rám, mint egy gyilkosra. Ők nemrég voltak nyaralni a 2hónapos babájukkal.

De én meg nem ilyen tipus vagyok.


2013. aug. 4. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás. Semmi gond nincs ezzel. Nagyon jó dolog, ha van kire hagyni pár napra. Így te sem fogsz becsavarodni. Nem vagy rossz anya ettől.
2013. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Hidd el ez lenne a normális,hogy a szülők elmennek kikapcsolódni és nem felejtik el,hogy ők is emberek igényekkel,egy pár,fontos hogy legyetek kettesben.Az a rossz anya tudod aki a másikat bántja irigységből,és nem engedi el a gyereke kezét egy percre sem .Menjetek csak,jó pihenést!
2013. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha a nagyszülő szívesen vigyáz rá akkor nem.
2013. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem!!!

Én is elmennék a helyedben,bár nekünk csak akkor jött össze 3 nap 2 éjszaka amikor a fiúnk 15 hós volt.

Ha hamarabb lehetett volna,én is elmentem volna,utólag visszanézve meg pláne.

Ha jól elvan a mamával akkor ne legyenek aggályaid.

Jót fog tenni mindkettőtöknek és az pedig,hogy ki hogy néz rád,az ne érdekeljen.

Jó szórakozást!

2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
imádják egymást a nagyival, sokat vannak együtt, ismerik egymást már jól. Ha nem lennék benne biztos, hogy jól ellennének, nem is hagynám másra, az ezer százalék. Szóval ez nem probléma. Csak azt hittem már az én látásmódommal van baj, és tényleg egy jóérzésű anya nem megy el nyaralni baba nélkül.
2013. aug. 4. 21:25
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

Rám tegnap egy ismerősöm nézett döbbenten, hogy el mertem menni a 8 hónaposom mellett moziba (anyukám és apukám vigyázott rá), amikor ő 15 hónapos gyerekét egy percre se hagyta egyedül.


Nem érzem rossz anyának magam és Te sem vagy az, hogy megengedsz magadnak egy kis pihenést.


Azon mondjuk nekem is kikerekedett a szemem amikor 2 hónapos iker babákat hagyott ott egy ismerősöm a nagyinál, mondván, hogy elfáradt és el megy 2 hétre nyaralni Horvátországba. Na az a másik véglet...

2013. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

2 hét azért az nekem is durva, pláne 2hónapos babákat hagyni ott.

A férjem igy is 2éjszakára akart menni, de én azt már képtelen lennék kibirni :D

2013. aug. 4. 21:36
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Íme egy nagy igazság:


"Csak hogy tudd: Azért, mert magadra is szakítasz időt, még nem vagy rossz szülő." Ashley P.


:-)

2013. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy! Kell a kikapcsolódás, ha nagyival jól elvan, menjetek nyugodtan! Az én kislányom 13 hónapos, mi is ősszel tervezünk elmenni ahogy Ti, nagyinál hagyva 1 vagy 2 éjszakára. Eddig még csak itthon aludt, most nyáron vittünk velünk Balatonra nyaralni 2 éjszakára, de jó lenne kettesben is egy kis kikapcsolódás, meg nem megyünk messzire, ha bármi van hazajövünk. Ettől még nem vagyunk rossz anyák szerintem, nagyon szeretem én is a kislányom, meg Te is, nem ettől függ! :)
2013. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

Én képtelen vagyok itthagyni a gyerekem. Igen, szerintem csak az elkényelmesedett szülők tesznek ilyet, akik még ilyen minimális dologgal sem tudnak megbírkózni. Mi történne, ha elszegényednétek? Akkor hogy menne el bármelyikőtök is relaxozni?

Életképtelen az ilyen. Nektek a kapaföld járna, azt meg tudnátok becsülni a gyereketeket aki elől menekülni kell relaxálni. Pfff...

2013. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!