Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cici lett a cumija - Mit...

A cici lett a cumija - Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 és fél honapos kislanyom van fel eves koraig gond nelkul ataludta az ejszakat, de aztan egyre gyakoribbak lettek z ebredesek volt hogy orankent felkelt. Probalkoztam azzal hogy csak simogatom nem veszem ki de azzal behergelte magat, ringattam egy ideig de leszakad a derekam. Vegul maradt a cici, de az is csak idoleges megoldas lett. Mostanaban mar mellettem alszik es megfigyeltem hogy akarhanyszor picit ebredezik mar fordul a cici fele es ugy visszaaltatja magat. Igy az ejszakat atalussza, de nem nagyon mozdulhatok mellole. Ki fogja noni ezt az idoszakot? Vagy gyengeden le lehet szoktatni rola? Egyebkent erosen fogzik egyszerre 3 foga jon, es most tanult meg maszni is. Ugye nem rontottam el teljesen?
2013. aug. 5. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Akkor bizony én is elrontottam volna az enyémet, de én nem érzem így.Végig velünk aludt eddig, mert az ágyában max. 20 percig aludt kezdetektől, én se tudtam mást virrasztás helyett, csak magam mellé venni. Azért, ha elalszik, én körberakom párnákkal és megyek a dolgomra,aztán, ha megyek aludni, visszafekszek mellé. Van, hogy felébred, most is, neki 6 fog jött egyszerre, 4 már kint van. 11 hónapos.

Majd ha már nem szopik alváshoz, kitalálok valamit, addig jó ez így.

2013. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is ugyan ez volt. Most egyéves a lányom és kb 3 hete nem cicivel nyugtatja/altatja magát. Magától átszokott az ujjára, vagy simán elalszik.


Én nem szoktatnám, nem is szoktattam le, de nekem nem volt teher.


Szerintem nemhogy nem rontottad el, a legjobbat adtad neki, reméljük hamar átszokik, hogy neked is könnyebb legyen. Egyébkén- ez csak az én véleményem, szerintem a cici nem csak az etetést szolgálja, de cumiként is funkcionál. Inkább a cici vagy az ujja mint a cumi.

2013. aug. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Azt elfelejtettem, hogy már 3 hete kb. a kiságyban alszik, csak ritkán mellettünk. Néha hiányzik is. :) De így jobban alszik. Addig mi is együtt aludtunk.
2013. aug. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém is ugyanezt csinálta, 6-12 hónapos kora között volt a legnehezebb vele. 1 évesen leszoktattam az éjjeli ciciről, mert már fájt a gyomra és hányt az egész éjszakai non-stop kajálástól.

Olyan nincs, hogy "teljesen elrontottad". Azt nyilván te se gondolod komolyan, hogy iskolás koráig így marad? :) Ha már nagyon eleged van, le lehet róla szoktatni. Azt pedig csak nagyon halkan jegyzem meg, hogy a cumit találták ki arra az emberek, hogy pótolja a cicit, és nem fordítva, mivel minden csecsemő szeret az anyja mellén cumizni, nekik az a természetes, ez nem elrontás kérdése.

2013. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huha koszonom a valaszokat, jo latni hogy nem vagyok egyedul. Kenyelmes lenne ez a megoldas ha neha tudnek tole "szabadulni" estenkent de ahogy arrebb mozdulok mar fordul felem. Volt egy olyn erzesem hogy jobb lenne varni meg egy par honapot az atszoktatassal.
2013. aug. 6. 08:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9 hónapos ő is éjszaka csak cicin alszik el.velünk is alszik sőt még nappal sincs el a kiságyában! Amint teszem be már sír.így nappal is az ágyunkon alszik. Engem nem zavar se a párommat. A 4.5 éves lányunk meg csak az apjával alszik el. Ha nem zavar titeket miért ne. én nem szoktatnám le róla semmi pénzért.
2013. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!