Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan anya, aki sosem...

Létezik olyan anya, aki sosem szerette /szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyes mentális betegségek előidézhetik ezt, de vajon ezek elmúltával jön-e a "szeretem a gyerekem" érzés? Van akinél nem jött?

2013. aug. 5. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Én nem hiszem,hogy van ilyen,leszámítva azokat,akik eldobják,elhagyják,esetleg megölik a gyereküket.Egyébként,szerintem nem lehet nem szeretni a saját gyerekedet,még akkor sem,ha esetleg nem tervezett baba volt.Olyankor ha nem tervezett terhességből születik a gyerek,lehet,hogy az anyukának kicsit több idő kell,mire elfogadja a helyzetet és kialakul az anya-gyermek kapcsolat,de ha nap mint nap látja a babáját,ahogy fejlődik nem tudom elképzelni,hogy egy idő után ne szeresse meg és ne kötődjön hozzá érzelmileg.
2013. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

Sokan nem tudják elképzelni,hogy hogyan nem szeretheti egy anya a gyermekét,de én elárulom nektek,bár nem vagyok anya.

Az elején neveli az anyuka a gyermekét rendesen.Egyszercsak tegyük fel,hogy a gyerek odamegy hozzá,és bevallja,hogy ő bizony homoszexuális.Ekkor az anya kitagadhatja.Ez az anya NEM szerette sohasem eléggé a gyermekét,és nem is szereti!

Én biszexuális lány vagyok,anyámnak nem merem elmondani,mert tudom,hogy mentálisan betegnek tartja az ilyen embereket.Én viszont pont ettől lettem nyitott,hogy nem vettem át a gondolkodásmódját.

Aztán adódhat még olyan helyzet is,hogy az anyuka belefojtja a kád vízébe a gyermekét..na az az anyuka sem szerette a gyermekét.

Helyzetektől függ,hogy az anya szereti-e vagy nem a gyerekét.

2013. aug. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%

Hat kedves 2.te beteg vagy. De ha majd anya leszel, megerted. Meg ha homoszexualis is a gyereked, akkor is tied es akkor is szereted. Lehet, hogy ido kell, amig az anya elfogadja, de akkor is a te gyereked, akit te hoztal a vilagra.

Szereted a gyereked, meg ha bunozo is, vagy akar mit is tesz. Olyan anya sztem nincs, aki ne szeretne gyermeket.

De ha meg is akad olyan ember az nem erre a vilagra szuletett!!!

2013. aug. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Meg fogtok lepődni, de bizony van ilyen anya.


Közeli ismerősöm nem szereti a gyerekeit. Hogy honnan tudom? Ő mondta, ezen szavakkal. Iker fiai vannak, 4 évesek. Utálja, hogy finnyásak, nyávognak, hogy ilyenek, hogy olyanok. Pár éve ismerjük egymást, és SOHA nem mondott nekem sem jót, sem szépet, de még kedves történetet sem a gyerekeiről. Csak panaszkodik. Mert betegek, meg óvodába kell hordani őket, mindegyik mást akar csinálni, külön ízlésük van, szóval minden baj.

Elborzadva hallgatom minden alkalommal. Amikor megismertem őt, még nem voltam anya, csak nagyon vágytam egy gyerekre. Rettegtem, hogy én is olyan leszek, mint ő, de mióta megvan a fiam, tudom, hogy nagy baj van vele. Sőt, most megint babát várok, és mikor elmondtam neki, úgy nézett rám, mintha nem lennék normális. Azt mondta, ha elölről kezdhetné, egyet sem szülne. Ja, és még egy szösszenet. Már most lakásra gyűjt, hogy a fiúk mielőbb el tudjanak költözni otthonról, de előtte reméli, hogy valami jó messzi város középiskoláját választják-kollégiumostól.

2013. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Van ilyen, csak ezek az emberek nem beszélnek róla, magukban tartják, mert szégyellik. Én beszélgettem egyel és megdöbbentő volt. Tényleg nem szereti a gyerekét. Nem is utálja, igazából semmit nem érez iránta. Szépen neveli ettől függetlenül, de érzelmi kötődést nem érez.

Olyat is ismerek, aki csak az egyik gyerekét szereti. a fiát utálja, a lányát szereti. De ezt ő így meg is mondta mindig mindenkinek, még a fiának is. Hát ők már felnőttek mondjuk. De ő is tisztességesen nevelte őket, csak hát a fiúval mindig ordibált, mindig ő volt a hibás mindenért.

2013. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Szeretem a gyerekem,de nagyon sok idő kellett nekem,hogy elfogadjam a helyzetet,depressziós lettem szülés után,ráadásul nem tervezett baba volt,derült égből villámcsapásként 20 évesen,hogy van egy gyerekem,kb 1 évbe telt mire jobban kötődtem hozzá,és már nem úgy tekintettem rá,mint mondjuk a kisöcsémre,hanem már úgy éreztem a fiam.Sose éreztem azt a rózsaszín ködöt,hogy nekem gyerekem van nem tudok róla áradozni,állandóan róla beszélni.Szeretem,gondoskodom róla,nevelem,foglalkozom vele,de nem vagyok elfogult,ki tudok kapcsolódni,ha nincs velem,tudok szórakozni is ha nincs velem,nem aggódom ha tudom,hogy megbízható emberekkel van akár rokon akár a bölcsiben.Úgy érzem van köztük egy kicsi apró távolság,de az én részemről,Ő nagyon is kötődik hozzám,pici korától fogva tudja megyek érte,sosem sírt utánam,de mindig örült ha újra látott.nem tudom milyen ha valaki nem szereti a gyerekét én sokáig azért izgultam mi van ha nem szeretem eléggé.
2013. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

6-os, én értékelem az őszinteségedet, bár tudom, le leszel pontozva. Hiszen itt tökéletes édesanyák vannak.

Szerintem igenis van olyan, hogy valaki nem szereti a gyermekét. Hát hogyne lenne. Annyi olyat hallani, hogy beledobta a wc-be, megszülte és titokban elégette (ez konkrétan a szomszéd településen történt nálunk)...stb, stb...ugyhogy nyilván ők nem szeretik a gyermeküket.

Egyébként miért kérdezed kérdező? Talán kétségeid vannak afelől, hogy te szereted-e eléggé a gyermekedet?

2013. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
na igen persze gondoltam,hogy lehúznak de hozzászoktam már ezen az oldalon,aki őszinte és vállalja a véleményét le van pontozva
2013. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Drágám, inkább legyünk lepontozva, mint hogy beálljunk a sorba! ;)
2013. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Milyen sorba? Már gáz, ha valaki szereti a gyerekét? Nem is tudtam.
2013. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!