Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak edeskomenyteaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hany ml-t ihat meg a baba belole egy nap?

2013. aug. 6. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Még pár hetesen kapott a lányom 5-10 ml-t. Már amennyit megivott belőle.

Nem volt hatással rá. Nekünk az angol víz jött be, de azt már nem lehet sajnos kapni Mo-n :(:(:(

2013. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk segített, cukor nélkül itta a lányom, kb.4-5 hónapos koráig itta így, ha nem volt puki, kaki és nyűgös is volt. Nagyon pici korában 30-50 ml -t ivott belőle, nyáron egyébként sem baj, ha iszik, nagyobb korában 1-2 dl között ivott és ezt napi 1-2*, de volt ,hogy egyszer sem.Aztán kamilla teát adtam, meg vegyesen a kettőt.
2013. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 4 hetes korától az adjuk a babának. Azóta nem fáj a hasa, könnyebb a kakilás is. Most 6 hónapos, de még mindig azt kapja, ha van olyan nap, amikor nem kakil, vagy nehezebben megy neki, akkor picit erősebbre csinálom a teát és máris jobb. Amugy a HIPP-es édesköményt vesszük, és kb. napi 2-3 dl-t iszik meg belőle, a többi folyadék viz.
2013. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam mindent,többezer forintostól a párszáz forintosig,de csak ez jött be. Szopi előtt fogadta csak el,2x kapott egy nap 40ml-t,rendeződött a pocakja és kakilni is tudott.
2013. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!